Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem nő a mellem! Mit csináljak?

Nem nő a mellem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
! És nagyon zavar! 13 éves vagyok de már az egész évfolyamnak bazi nagy melle van. kisebbség érzés lehet mert nem tudom elfogadni magam!:S Gáz hogyha felveszek egy pólót simul rám. De melltartót nem akarok mert ha kiderül égnék. Van valami kaja vagy üdítő vagy bármi ami segítségével elkezdene nőni? ( az nem segít ha ilyesmit mondtok: ami késik nem múlik meg hogy valakitől örököltem vagy ilyenek.) ráadásul még aki tetszik az o.Társam az is a nagymellű másik évfolyamból a lányokat nézi. valamit mondjatok amitől nőnifog.. segítsetek!!!!! nemm tom elfogadni magam! iratok!
2009. ápr. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Vannak kismellű és nagymellű nők.

Az élet szívás!

Mellesleg rengeteg kismellű nő is nagyon jól néz ki! Sőt!

2009. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg még nem ismert semmilyen gyógyszer, étel, ami észrevehetően növelné a mell méretét, mert ha igen, akkor mindenki az vedelné. Tényleg nem tudok mást mondani, minthogy próbálj türelmes lenni, aki meg beszól neked emiatt, az inkább magát minősíti.
2009. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%

Ezek a gének és sajnos tehetetlen vagy. Ha a neten látsz valami olyan reklámot, hogy mell nagyobbító tabletta és krém ne dőlj be mert káros is lehet, íz ilyenek általában hamisak.

Engem pl. nem zavar a kis mell, sőt előnyben tartom a többinél.

Ha meg nagyobb leszel eldöntheted akarsz-e szilikonos beültetést. Én viszont nem szeretem az ilyet látványban, vannak pasik akik igen, de vigyázz, csak megfontoltan!!!!

25/F

2009. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak normálisan egyél, ne koplalj, meg ilyesmik. Van akinek hamarabb nő, van akinek később, lehet hogy neked majd csak 4-5 év múlva indul be a növekedés úgy igazán látványosan. Ez van, nem tehetsz semmit, legalább nem a melleid miatt fognak szeretni a pasik, hanem azért aki vagy.
2009. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyes modelleknek sincs nagy mellük és mégis csodásan néznek ki és még így is modellek
2009. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugi,én 14 vagyok és nincs mellem,már mindenkinek megjött,meg van melle,nekem nincs,és még nem jött meg:S de legalább majd nagyobb mellünk lesz mint a többieknek ;);)
2009. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan,most komolyan ez a legnaggyobb problémád,hogy még "lapos" vagy???!!!

Nem kioktatásul,de inkább a tanulással foglalkozz!!Én sem azzal foglalkozom,hogy mennyit nő a mellem és az oszt.társaimnak mekkora van!!

A legfontosabb:NEM VAGYUNK EGYFORMÁK,VALAKI HAMARABB ÉRIK,VALAKI KÉSŐBB.A BIOLGIAI ÓRÁDAT NEM TUDOD IRÁNYÍTANI.ÉS NE IS AKARD!!!

Megnyugtatásul vannak nagyon sok "kis" mellű nő van,és szerintem sokkal szebb,mint azok akik olyan mintha betettek volna két sárgadinnyét!!!!


Nyugodtan pontozz le nem érdekel,de ez akkora baromság,mai világban minden 12-13 éves nagylánynak gondolja magát,de azt nem tudja,hogy a biológiai óráját nem tudja befolyásolni SEMMIVEL!!!


A kulcsszó: !türelem!

14/L

2009. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát én is az utolsó válaszolónak adnék igazat.Annyira nagy lányok akarnak lenni a 12-13 évesek hogy míg mások elkezdenek 9.-ben 10.-ben vannak akik már 5-6.-as korukban nagylányok szeretnének lenni.És egy tanács:Ha egy srác a melleidért szeret akkor nem szeret igazán sőt semennyire úgy hogy szerintem majd egyszer ha ilyen helyzetbe kerülsz dobd a srácot.És sz@rd le majd egyszer neked is megnő.
2009. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
bocs kicsit értelmetlenül fogalmaztam szóval mások 9-10.-ben kezdenek el pasizni vannak akik már 5-6.-ban
2009. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
figyuzz az egyik osztálytársamnak (6.dikban volt 13 éves) NAGYON DE NAGYON kicsi mellei voltak az elmúlt fél évben elkezdett neki nőni és már szépen nagy neki és 14 éves... figyuzz sztem késik neked is mint neki is
2009. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!