Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi? = ( Nem...

Miért ilyen kicsi? = ( Nem tudom elfogadni!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok , és olyan kicsi a mellem :((( Úgy szeretnék szép melleket .. vagy legalább legyen mit fogni ott :( nem tudom elfogadni magam így :(És erre még csoda szer sincs :( nem fog megnőni sitty sutty ilyen szar mellnövelő krémektől meg ilyesmitől ... plasztikai műtétet meg nem akarnék :(
2011. júl. 20. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha egyszer terhes leszel megnő a melled.
2011. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz: mert ilyen a genetikád...

Egyébként ezen kár keseregni, hiszen ahogy te is írtad, nem nagyon van erre megoldás...

2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is sokáig keseregtem ezen (én is 20 vagyok) aztán igazából rájöttem, hogy enélkül is tetszem sok mindenkinek, (azoknak biztos nem akik az extra nagy melleket kedvelik) dehát istenem ... :)

járj nyitott szemmel, figyeld hogy néznek rád az emberek, az sokat segíthet, ha látod, hogy tetszel másoknak:)

ez is csak egy testrész, viszont ha pl vékony derekad van vagy szép hosszú lábad, szép arcod... stb akkor hangsúlyozd ezeket, mert ez is ugyanolyan fontos.

2011. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, először is fogadd el magad! keress magadon szép dolgokat :) de, ha téged nagyon zavar, hogy kicsi melled van, műttesd meg. Komolyan mondom, tudom, nagyon sok mellműtét ellenes van itt, de én tapasztalatból mondom, unokatestvérem 20 évesen megműtette, mert alig volt melle. A műtét előtt egyfolytában panaszkodott nekem, hogy utálja a mellét és nagyon kicsi. A műtét után, mint ha egy új embert ismertem volna meg. Mondta, hogy még sose volt ilyen elégedett magával és imádja a melleit :'DDD.


Szóval, nem kell félni ettől. Te a fájdalom miatt vagy műtétellenes? Vagy a pénz? :)

2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fájdalom és pénz ... igazából ha lenne pénzem rá megcsináltatnám szerintem ... de félek mert sok rosszat lehet hallani róla , hogy 10 év múlva elhasználódik meg ilyenek és ki kell cserélni az meg plusz pénz :(
2011. júl. 20. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kira Knightley-nak is nagyon kicsi van: [link] mégis szépségideál/szexszimbólum.
2011. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előttem sokmindent leírtak, amivel egyetértek. A te nyitóddal viszont nem :) Nekem egy kosárméretet nőtt műtét nélkül, krémek + vitaminok alkalmazásától. Ez olyan dolog, amit csak az hisz el, aki saját szemével látta :) Pl. a volt pasim. És ami még fontos, hogy ez 5-6 éve volt, de azóta is tartom a nagyobb méretet!
2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, van még egy rokonom akivel ez történt. Ő 5 éve csináltatta meg és most, ugye kiderült, hogy rákkeltő. Most cserélteti ki, de ez a megoldás már tutibiztos. Ezek az új szilikonok nem rákkeltőek. Figyelj, a fájdalom tűrhető.Nem akarlak egyáltalán rábeszélni, csak amit tudok, azt leírom :)

A műtét után nagyon fog húzódni. Sportmelltartót kell hordanod és a fürdés is egy kicsit rizikós. De hát az eredmény magáért beszél! Ez kb. olyan mint a fogszabályzó :D Nagyon fájnak a havi igazítások, meg nem kellemes viselet de utána gyönyörű fogsorod lesz :D

Szóval, ennyi. De értem, a pénz is gond és ez ellen nincs mit tenni.

2011. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

AKCIÓ!!! Csak most fél áron!!!


Kézrátételes mellnöveszés!

Már a 3. alkalommal látható különbség!


Amennyiben a 3. kezelés után sincs javulás, pénzvisszafizetési garanciát vállalok!

2011. júl. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elege lett abból, hogy vagyonokat áldoz kencékre, kenceficékre abban a reményben, hogy nő majd attól a melle?


Pénzvisszafizetési garanciát vállalok!


Épp most lépett be egyik nagycsöcsű visszajáró vendégem, hallgassák meg őt!


- Enikő vagyok, 25 éves és mindig nagyon kicsi volt a mellem. Annyira, hogy befelé domborodott a mellkasom. Amikor a mellbimbómra tettem édesapám Csepel biciklijéről leszedett dinamós lámpát, akkor dinamó nélkül is átvilágította a testemet. Sokat sírtam emiatt, majd egyik ismerősömnek elmondtam a gondomat és ő ajánlotta ezt a kezelést. Mondta, hogy rajta is segített. Gondoltam, hogyha pénzvisszafizetési garancia van, akkor miért ne vágnék bele? Hiszen csak nyerhetek ezzel! A 13. kezelés után már talicskában kellett magam előtt tolnom a melleimet.


Ne habozzon! Írjon privát e-mailt a válasz írójának!

A 10 alkalmas kezelés díja 9 999 Forint 50 fillér! De most fél áron! Bizonyára be tud szerezni még 20 (vagy 2x10) és 5 fillérest! Az ára így 4999 Forint 25 fillér!!! Az akció csak addig érvényes, ameddig fellelhető az interneten ez a hirdetés.


De ha Enikőre hivatkozik, akkor csak negyed annyiba kerül! Ne habozzon! Küldjön e-mailt most! Holnap már nagyobb lehet a melle!


ui.: az előző hozzászóló voltam.

2011. júl. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!