Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi? = ( Nem...

Miért ilyen kicsi? = ( Nem tudom elfogadni!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok , és olyan kicsi a mellem :((( Úgy szeretnék szép melleket .. vagy legalább legyen mit fogni ott :( nem tudom elfogadni magam így :(És erre még csoda szer sincs :( nem fog megnőni sitty sutty ilyen szar mellnövelő krémektől meg ilyesmitől ... plasztikai műtétet meg nem akarnék :(
2011. júl. 20. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha kíváncsiak vagytok, hogy egy férfi hogyan vélekedik erről, akkor leírom az álláspontomat:


Nekem kizárólag olyan nők tetszenek, akiknek kicsi, közepes, vagy nagy mellük van.


Tényleg ne akarjál plasztikai műtétet! Pszichológiai kezelés még olcsóbb is és ugyan az lesz a hatása. :-P


Ha komolyan szeretnéd hallani hogy vélekedek a sok önmellsajnálatról, akkor kifejthetem :-). pl. valószínű, hogyha nagyobb melleid lennének, akkor sem lennél megelégedve önmagaddal, mert akkor más lenne napirenden.


Remélem mihamarább rádöbbensz arra, hogy a te melleidet is nagyon fogja szeretni valaki... aztán esetleg valaki más is :-D. Eltelik pár év, közben megbarátkozol a testeddel és akkor már azért fox sírni, hogy nem úgy nézel ki, mint 20 évesen, mikor akkor is gyönyörű leszel.


Nem a mell teszi az embert!


24 éves srác

2011. júl. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 (ezzel együtt 4) hozzászólást ugyan az írta: Én. :-D
2011. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!