Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért b. uzizzák le azt a...

Miért b. uzizzák le azt a pasit, aki borotválja ott? Itt láttam egy kérdést, arra rögtön a válasz ez volt:B. UZI! Miért, ha a lányok borotválhatják, egy pasi miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs semmi bajom,ha 1 pasi borotválja ott:D
2010. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
irigyellek, hogy az a legnagyobb problémád, hogy neten egyesek név nélkül miket mondanak..
2010. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én kérem a férjemet, hogy boroválja, nekem tetszik is és jobban érzem. De ez is ízlések és pofonok, de a b.zást nem értem.
2010. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
én utálom ha egy férfinak szőrös a hónalja...oké, persze ezzel nem mindenki van így,de engem valahogy ez taszít.Nem értem a b.uzi jellemzést,a mai világban nem hiszem, h ez annyira ,,különc" dolog lenne..
2010. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
én utálom, ha egy pasi borotválja, szerintem tök visszataszító. de egyre inkább egyedül maradok ezzel. én sem borotválom magam, csak megigazítom és gyantázom a bikinivonalam. eddig egyik pasim sem tiltakozott, sőt, volt aki azt mondta, hogy végre valaki, aki nem borotválja. 20/L
2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ki beszélt itt hónaljról?:D szerintem egyáltalán nem b*zis:)) sőt! 26/N
2010. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

huppsz igazad van XD

nem is volt szó kónaljról..valamit benéztem..

de az ottani dolgról is ugyanaz a véleményem..

2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hónalj
2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele itt már mindenki b.zi.

Mindenkit leb.ziznak, ha egy pasi festi a haját már az is b.zi.


Az emberek műveletlenek és iszonyúan hü.lyék ráadásul fogalomzavarban is szenvednek.


Bu.zi = olyan pasi aki pasikkal dug és irántuk érez szerelmet, nem a nők iránt.

Nem pedig az aki bármi eltérőt tesz, mint a megszokott heteroszexuális séma.

Azért mert valaki kicsit különbözik, vagy jobban ad magára stb. még NEM meleg!



Azért azoktól megkérdezném akik ezt mondják, hogy szerintük akkor ha egy nő nem borotválja a lábát akkor az leszbikus vagy mindjárt egyből férfi? :DDD

Képzelek a válaszokat... a pasiktól: most nem erről van szó, hanem a bu.zikról!!! - terelnek.

Nők: egy nőnek joga van nem borotválni magát ha ő úgy érzi jól magát, hiszen egyes nők annyira sipákolnak az egyenjogúságért meg a megbecsülésért stb. Egyébként hátbaszúrják egymást, de ilyenkor össze tudnak tartani...


Persze, egy nő felvehet fiús ruhát is, de a pasik ne csináljanak semmit mert jaj.


Én nő vagyok, de szerintem a pasiknak ezen a téren ba.romi kevés joguk van, korlátozva vannak.

Nekem ez sérti az igazságérzetem.

2010. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!