Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Ti mit...

Most mit csináljak? Ti mit csinálnátok? Van esetleg nektek is ilyen problémátok?

Figyelt kérdés
Régebben volt rajtam pár kiló felesleg és nagy melleim voltak. Mindenki azt mondta, hogy arányos a testalkatom de nekem nem tetszett és elkezdtem fogyókúrázni és futni. Lefogytam ezzel nincs semmi baj. De a melleim viszont nagyok maradtak és én nagyon rondának érzem magamat. Milyen ruhák illenek ilyen alakhoz?? Vagy ti mit gondoltok erről képet nem merek felrakni a netre!!! Előre is köszi!!
2011. júl. 21. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem tehetsz fel, úgyse ismer rád senki. egyébként így ahogy elképzelem, nem biztos, hogy csúnya.
2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jajj!Nekem meg pont az a bajom,hogy a fogyás következtében jócskán lecsökkent a mellméretem.Egyébként sem voltak hatalmas melleim,de azért nem is voltam deszka...most,hogy leadtam 12kg-ot alig maradt cicim,pedig ez volt az egyetlen testrészem amivel elégedett voltam....:(
2011. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lógnak is?
2011. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem lógni szerencsére nem lógnak
2011. júl. 26. 18:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetsz olyan csúnya..:) ha csak esztétikai probléma ez,akkor ne csinálj semmit! úgy vagy jó ahogy. Ha már van valamiféle hátfájásod a méretből adódóan,akkor viszont más melltartót kellene venned,ami jobban tart(de ezt nem írtad,szóval nem hiszem..:))
2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 26. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinálj fekvőtámaszokat, meg mellizomgyakorlatokat, attól elvileg picit kisebb lesz, ha sokat csinálod. De nem hiszem, hogy olyan csúnya lenne. Meg az még mindég jobb, ha kicsit nagyobb a melled, mint ami pont arányos lenne, mintha kisebb... :D
2011. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy b*zd +:DDa legtöbben nők akik fogyóztunk szenvedünk a kis mellünkkel te meg rondának látod??én ezt nem értem :D ez fake
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy csak jó kedvéből írta ki és fake!

igenis vannak olyan emberek,akiknek problémát jelent az,ami másnak áldás lenne...de ez mindenben és mindenkinél így van...akinek egyenes a haja göndört szeretne és fordítva...stb. ezen nem éri meg vitatkozni....

2011. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22:50-nek köszi hogy megvédett és nem vagyok fake
2011. júl. 27. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!