Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam a bőrömben...

Rosszul érzem magam a bőrömben. Csúnya vagyok mert tele van az arcom anyajegyel. Mit tegyek? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő tudna segíteni. Az anyajegy nem csak csúnya, de veszélyes is lehet, elrákosodhat, napsütésben is vigyázni kell rájuk, erős naptejjel kenni a bőrödet, főleg ahol anyajegyes vagy. Én is hasonló problémával küzdök, mint te, szerencsére nekem az arcomon nincs sok, inkább a hátamon és a karomon. Nem szedték le, de engem nem is zavar különösebben. De ha téged igen, kérdezd meg a bőrgyógyászt, le lehetne-e szedetni.
2009. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor azt írjátok, hogy sok rajtatok az anyajegy, akkor miekkorára gondoltok pontosan? Az én arcom is tele van, de az enyémek maximum 1-2 mm átmérőjüek.A tiéd is ilyen, vagy nagyobb?
2009. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát...nekem is akkora kb. ien kiáloak...de csak az egyik arcomon és mostanában jött ki mert kiskoromban nem volt egy sem! És az orvosok enm ajánlják a lézeres....hanem csak a kimetszésest de nem akarom h tele legyen az arcom heggekel :S . És nagy az esélye h elrákosodik és nem akarok még további műtéteket...de igy nem bírok élni.:(

te mit tettél vele?

2009. aug. 2. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem ilyen kiállóak, hanem olyan mint máshol , csak sötétebb a bőr.Hát szerintem az enyémeket még műteni sem lehetne...Nekem is kb. 20 ilyen anyajegy van CSAK az arcomon..A testemen már nem is számolom.De mondom ezek nem olyan kiállóak.
2009. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem csúnya aaaaaz namár:D

én meg tele vok szeplőkkel az arcomon :P és nem gáz. nem csúnya.

különleges vagy ne hisztizz:D hegek undoritoak szal necsináld

2009. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hátigen, inkább legyen tele az arcod anyajeggyel, mint hogy k.rvasok heggel...
2009. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!