Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötét barna hajamból, milyen...

Sötét barna hajamból, milyen módon lehetne ilyen színű hajam? (lehetőleg otthoni festéssel, de akár h fodrász hogy csinálná)

Figyelt kérdés

Most ilyen:

[link]


Ilyet szeretnék:

[link]



Előre is köszi!:)


2010. dec. 17. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp fodrásznál csináltasd, nekem a 2. festésnél lett ilyen :/ mivel nekem a majdnem fekete hajamat először befestettük szőkére és ilyen vöröses lett és arra festettünk barnát (1 hónap múlva) és most így ilyen :).
2010. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. dec. 17. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszívatás nélkül????? szerintem ez kamu...nekem is olyan sötét barna volt a hajam, mint most neked és 1 évig kínlódtunk vele mire szépen lejött a sötét szín és rá lehetett már menni világossal és most mogyoróbarna....fodrásszal csináltuk, és még így is megviselte kicsit!
2010. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem:/köszi nekedis
2010. dec. 17. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz dió, mert ami van nekek az erősen húz a feketére, amit meg szeretnél az meg szőke... o.O szerintem hagyd a sötét hajat, amilyen most van. Sokan olyat szeretnének, de nekik meg világos van... ésha világosítod, azzal csak rontanál a hajad egészségén és minőségén, meg állandóan nőne le, az meg megint nem vlm jó megoldás...
2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!