Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megfelelő méreteim vannak...

Megfelelő méreteim vannak modellkedéshez?

Figyelt kérdés

Magasság: 180 cm

Testsúly: 65 kg

Mellbőség: 92 cm

Derékőbőség: 70 cm

Csípőbőség: 95 cm


2011. júl. 23. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
véleményem szerint igen, ez az arcodtól is függ hisz egy képen az ember először az arcot nézi meg, és csak azután a test többi részét.
2011. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem..
2011. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A derekad nagyon széles! -10 centi kéne.
2011. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Deréknál még -3-5 centi (a 10 nagyon sok lenne) és teljesen jók a MÉRETEID. De láttam már hasonló méretű gyönyörű, sportosan karcsú lányt és olyat is, aki ilyen méretekkel is töltött galambnak tűnt (ami alapjáraton nem gond, mert nagyon jól nézett ki, de egyértelműen NEM modell alkat a mai elvárások szerint).

Ami fontos még, az az arc, a haj és az, hogy ezek a méretek rajtad "hogy állnak".

2011. júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. :S Én modellkedem kiskorom óta, szóval tudom.

Csípő maximum 90-91 cm, de inkább 85 körüli. A derék maximum 60 cm. És kisebb mell.

(én pl. 80-60-89)

De szerintem ne akarj csak a modellkedés miatt lefogyni, mert ígyis nagyon csinos lány lehetsz, szóval felesleges.

2011. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a derekad kicsit szeles...

A modelleknek 34-36-os ruhakat "kell" hordaniuk, marmint ugy tudom, hogy ezeket a mereteket viselik a kifutokon.

Nem tudom, hogy neked mi a mereted, de en 178 cm vagyok, 60-62 kg jelenleg, a mellbosegem 89 cm, a derek 62 cm, a csipo 91, a comkorfogatom 50 cm es igy hordok 34-36-os ruhakat. Sulyra nem tunik soknak kettonk kozott az elteres, viszont en napi szinten sportolok, alakformalo edzeseket csinalok, igy eleg izmos vagyok, az izom tobbet nyom. Epp emiatt a suly szerintem nem igazan szempont, inkabb a cm es a forma.

De par honapja peldaul 56-57 kg voltam, akkor a 34/xs sem allt jol rajtam, az is keves.


Ha butasagot irtam, akkor bocsi, abszolut nem vagyok kepben a modellkedessel kapcsolatban, csak regebben neztem egy riportot divattervezovel, a modellvalogatasrol beszelt es o mondta, hogy ilyen meretu ruhakat adnak a lanyoknak, atalakitas nincs, akire ez nem jo, azzal nem dolgoznak, vagy keressenek masik ugynokseget.


Am szerintem a derek/csipo arany nagyon fontos, mindegy hogy milyen modellrol van szo.

2011. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyjából igaza van, de én modelleknél a 36os ruhát is nagynak tartom, én sok helyen olvasom, hogy inkább 32-34...
2011. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.kb. csak a magasságod jó. legalább -10kg kéne , 90-60-90 méretek a legjobbak de mell 80-tól is jó, derék leginkább 65-ig, csipő meg 90-nél ne legyen több . és legyen szép, karakteres arcod.
2011. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csipőő:SS és talán a súly

de am küldessz képet?(:

2011. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!