Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a szőrtelenítést? F.

Abbahagyjam a szőrtelenítést? F.

Figyelt kérdés
Évek óta borotválom az egész felsőtestemet,de már elegem van belőle,hogy minden nap borotválnom kell és így is mindig borostás.Úgy döntöttem abbahagyom,elég volt,már 2 hete nem nyúltam hozzá,de brutálisan erős,fekete és nagyon sok.Egyre több ismerősöm megjegyzést tesz rá,hogy ez már túl sok,pedig még csak két hetes.Nem akarok tovább szenvedni az állandó borotválással,de visszataszító sem szeretnék lenni.Tényleg ennyire ciki a nagy szőr egy pasin?
2011. júl. 23. 07:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, parancsolj: én kifejezetten férfiasnak találom a testszőrzetet :) A helyedben hagynám visszanőni.

28/N

2011. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,megfontolom,hogy hogyan tovább,de nagyon arra hajlok,hogy inkább sehogy sem szőrtelenítem,egyszerűen elég volt belőle.
2011. júl. 23. 09:48
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak ezt a hülyeséget ne terjeszd, hogy a borotvától erősödik a szőr. Rohadtul nem erősödik, egyszerűen hegyes végűre vágja a borotva a szőrszálakat, ezért érzed szúrósnak, de nem erősödik.

Gyantázz.

2011. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a mellkhas/has szőr nem jelzi a férfiasságot! egy férfi attól férfi hogy úgy viselkedik. menj el kozmetikushoz aki legyantázza, onnantól kezdve epilláld!
2011. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kort nem írtál. Mert lehet, hogy egy tizenéves srácon fura hatást kelt az erős szőrzet, de egy huszonévesen már kifejezetten szexi tud lenni.

Különben is egy pasi legyen pasi, amibe beletartozik, hogy van szőrzete. Tehát én arra szavazok, hogy maradjon szőrös!

2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok,és én is arra gondolok amit a kedves előző válaszoló írt,hogy tizenévesen fura volt a nagy szőröm,de most már elmegy,esetleg szexi is lehet.

Nem terjesztem,hogy erősíti a borotválás,hanem tényként közlöm,bár igaz,hogy sokat olvastam az ellenkezőjét is,de azt is,hogy ez egyénfüggő.Van akinek erősödik,van akinek nem.

2011. júl. 24. 11:00
 17/18 anonim ***** válasza:

ne hagyd abba. nem férfias szörös test . pffujj

nök sokkal többet szenvednek a szortelenitéstöl mégse hagyják abba. ök nemcsak egy felületet borotválnak : lábak , honalj , nemiszerv söt a szemöldöküket is szedik. képzeld el hogy néznének ki ha elhanyagolnák. azt javaslom ha eleged van a napi borotválásbol akkor menj el kozmetikushoz hogy gyantázason le. fájdalmas de megéri 3 hétig minimum nem leszel szörös. fájdalom elöször szokatlan de elviselhetö. én lány vagyok 3 hetente járok kozmetikushoz, azon kivül 2 naponta szedek a szemöldökömböl ugymond a felesleget. ja és a lábamat is gyantáztatom. ha én kibirom lány létemre te is kibirod

17 l

2011. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,végül is legyantáztattam,bár nem ezt akartam,de férfiszemmel nézve is túl sok ez a szőr ami rajtam van.
2011. aug. 5. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!