Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bőrömmel?

Mit csináljak a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Mindig tele van az orrom mitesszerekkel. pedig 1,5-2 havonta járok kozmetikushoz. de kozmetikus után 1 héttel megint megjelenne... ez nem is lenne ekkora baj. csakhogy mindig piros is, főleg az orrom. úgy néz ki mint egy piros lyukacsos szivacs fekete pöttyökkel. ráadásul elég zsíros a bőröm, és csillog. pattanásaim csak ritkán vannak, ez az egy aminek örülök. de annyira ronda a bőröm... mit tudok vele kezdeni?

15/L


2011. júl. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz, ő meg majd írat fel neked a bőrtípusodra való krémet! Nem ám ilyen Garnier meg ilyet, hanem rendeseket, amiket patikában lehet kapni!
2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni, de hátha valaki más mond okosabbat.

Én úgy cirka 10 éve vacakolok vele, ugyan nem feketék a mitesszereim, de zavarnak.

Kozmetikus nem ér semmit, mire elmúlnak a nyomai, ugyanolyan ronda, mint előtte. xD

Bőrgyógyásztól kaptam már sok vackot, egyik se hatott. Nem hormonális. Egészségesen étkezem. Vérképem tökéletes.

Ha teheted, menj magándokihoz, ott talán foglalkoznak is veled, nálam is az lesz a következő lépés, ha lesz rá keret. :(

Amúgy javít a helyzeten, ha a problémás részeket te magad nyomkodod néha. Jó alaposan gőzöld ki az arcod, utána óvatosan nyomkodd ki, de ne erőltesd és ne körömmel. Azért javít legalább az összképen, ha meg nem is szüntetni a problémát.

2011. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó arclemosó, és hetente 1-2x bőrradír.Gyógyszertárban lehet van valami krém miteszerekre, kérdezz utánna.Végső esetben mattosító alapozó, és púder barátaid lehetnek.De inkább próbáld meg kezelni, minthogy lefeded.Hozzám képest még szerencsés vagy, én 14 évesen tele vagyok pattanásokkal a homlokomon, államon, és néha az orromon.Inkább lennék mitesszeres, mint ez.Az én bőröm a csúnya, nem a mitesszeres.Irigyellek Téged:'(
2011. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

utolsó sajnállak :/ régebben nekem is tiszta pattanás volt a bőröm, de mivel rengeteget foglalkozok vele elmúltak. (mindenféle krémek meg naponta legalább háromszor megmosom) de a mitesszerek megmaradtak. és a bőröm is piros maradt, az a legnagyobb bajom (csak az orromon)

2011. júl. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!