Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden nőnek van kisugárzása?

Minden nőnek van kisugárzása?

Figyelt kérdés
Minden nőnek van, vagy csak néhányaknak, akik szerencsések. Lehet befolyásolni, növelni a kisugárzást? Honnan tudja valaki, hogy neki van kisugárzása? Mi befolyásolja? S ezt minden esetben látják mások is, ha van?
2010. márc. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek van , csak vkinek mondjuk rossz..
2010. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rossz? Negatív? gondterhelt?
2010. márc. 22. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:

minden nőnek más kisugárzása van.

valakinek szexi, kedves, bájos vagy éppen bunkó, negatív.

ezt a körülötted lévő emberek veszik észre a leginkább.

2010. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
S az illető hogyan jöhet rá, ha nem mondják meg neki? Lehet befolyásolni?
2010. márc. 23. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:

figyeld a visszajelzéseket.

de mért milyen vagy? írd le.

2010. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok feltűnő,kihívó jelenség, de igyekszem mindig optimistán látni a dolgokat, mosolyogni, másoknak segíteni, örömet okozni, örülni az életnek. Törődni másokkal, érdekel mások problémája, öröme, bánata, s ha tudok segítek.Lelkiismeretes, lelkes, kitartó, elszánt, kíváncsi, néha túl komoly.Őszinte vagyok az emberekkel, s néha ez fájdalommal jár. Előtérbe tudom helyezni mások érdekeit, s gyakran megfeledkezem a saját magaméról. Jobban szeretek hallgatni, mint beszélni.

Adok a megjelenésre, s ez nem feltétlen jelenti a divatmajmolást. Azt veszem fel, amiről úgy gondolom, hogy jól áll, s kényelmesen érzem magam benne, nem pedig azt, amit másokon is látok.


Ennyit a öntömjénezésről.Lehet, hogy tudnék még írni, de nem szívesen beszélek magamról, mert úgysem az számít, te milyennek látod magad, hanem, hogy mások milyennek látnak, mit tudsz közvetíteni a világ felé.

2010. márc. 24. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen olyan vagy mint az egyik ismerősöm. Kedves, segítőkész, visszahúzódó. Ezzel nincs semmi baj.

Hány éves vagy?

2010. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy túl naív vagyok.

Egyébként 26 L

Fontos ez?

2010. márc. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!