Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 70/C mellméret melyik...

A 70/C mellméret melyik kategória? Kicsi vagy nagy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A kicsi vagy nagy relatív fogalom, mindenkinek mást jelent. Egy kép alapján (nem feltétlen akt) könnyebb lenne eldönteni mindenkinek. Így látatlanban viszont annyit mondhatok, h nálam a "húazanyját" kategória. :D
2011. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a kellemesen megfelelő kategória.
2011. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) Sajnos feltölteni nem tudok, telefonról netezem, a szoftver 2008-as rajta, ezzel még nem megy :(

Azért kérdeztem, mert amikor kérdezik, hogy kicsi vagy nagy mell, mindig elgondolkozom, hogy vajon én melyik kategóriába sorolnám magam:)

2011. júl. 25. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet minden fekete vagy fehér! a tied már nagyobbacska de azért nagynak nem mondanám...nagyobb mint a kicsi de kissebb mint a nagy:D
2011. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Vékony lány vagy. A C kosár az jó méret számodra. Középút.
2011. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a mellméret függ attól h a lány aki "hordja" annak milyen a testalkata,függ attól is h milyen a mellformára.Egy szép ,kerek mell egy vékony lányon tűnhet nagynak, viszont egy nagy lógós C/D egy kövér nőn már nem feltűnő..


nekem 80B-s a méretem de majdnem megvan a 90.60.90 tehát elég nagynak tűnik mert jó alakom van... :)

2011. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 80C és az alkatomhoz átlagos.

De a melltartóméret sem minden, még testalkat függvényében sem, mert a mell formájától, elhelyezkedésétől is függ.

Nekem inkább előreugró sajnos, barátnőmnek meg szélesen elterülő (75C). Oldalnézetből az enyém sokkal nagyobbnak tűnik, elölről viszont az övé néz ki nagyobbnak.

2011. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem nagy, nem kicsi, közepes. nekem E-s, ez már nagy
2011. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!