Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mellméret jó? Kicsi nagy?

Ez a mellméret jó? Kicsi nagy?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 160 cm magas

B70-es vagy B75-ös melltartót hordok ez mekkorának számít?

Más adat is kell akkor kérdezzetek.


2011. aug. 12. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Megsúgom neked, hogy 3 évvel vagyok idősebb és ekkora mellem sincs.
2011. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos. Amúgy a szám a hátad körméretét jelzi, a betűk meg a kosarat. (lehet tudod, de gondoltam leírom)
2011. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi mind2-ötöknek.

Nem tudtam.. igazából első melltartó vásárlásom volt és leszedtem különböző méreteket (szemérték) és felpróbáltam.

2011. aug. 12. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a jó. Van, akinek a kicsi tetszik, van, akinek a nagy :)

És ez így a jó szerintem. A B kosaras melltartó a 2 között van. Átlagos méret, de még persze nőhet.

2011. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. aug. 12. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Ja hogy 14 vagy, nekem is akkora volt a mellem annyi idősen, most 21 éves vagyok és 70-75 D-s melltartót hordok, szóval lehetséges hogy fog még nőni a melled :) Amúgy figyelj oda vásárláskor, hogy a körméret jó legyen, mert ha nagy az nemjó, felcsúszik a hátadon, kényelmetlen stb, szóval fontos hogy jó körméretűt válassz. Ezt most csak azért írtam le mert írtad hogy első vásárlás volt.
2011. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Kényelmes meg minden.

És egyik bnőmmel voltam ő neki is kb. ekkora méret kell, meg tapasztalt is mivel már 36 éves...

2011. aug. 12. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi. bár ennyi idősen lehet jó, nem tudom. rég voltam ebben a korban :D
2011. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!