Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én egy 19 éves lány vagyok és...

Én egy 19 éves lány vagyok és nagyon kicsik a melleim. Hogyan tudnám természetes módon nagyobbítani? Ha lehetséges ilyen

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok :$:) köszönöm a jó tanácsokat!:D Igazán jól estek..és hát igen már ex ;) és egyszer nekem is eljön a nagy Ő aki szeretni fog bármilyen is vagyok.
2009. ápr. 6. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne legyél elkeseredve, mert vannak bevált és működő módszerek, hogy nagyobbak legyenek a melleid műtét nélkül is! :D


1.) Lefogadom, hogy sovány testalkatú vagy (a kismellű lányok/nők 99%-a sovány)... A melleink zsírszövetből és tejcsatornákból állnak, ráadásul a szervezet úgy működik, hogy csak akkor "fejleszt" melleket a nőknél, ha van rajta kellő zsírpárna, vagyis a felesleges zsírrétegekből... Ezért van az, hogy fogyókúránál először a melleink tűnnek el, és csak legutoljára a combon, fenéken levő zsírpárna.

Muszáj egy kis zsírpárnácskát felszedned a cél érdekében : gyors módszer erre a "tejföl-kúra".

Minden nap egyél meg 1 pohár tejfölt! (Egészséges és a bőröd is csodaszép lesz tőle.)

Ez segít a nőies zsírpárnák kialakításában.


2.) Nyugodtan szedj mellnövelő tablettát és mellnövelő krémet mert ezek egy csöppet sem károsak vagy veszélyesek a szervezetedre, SŐT bizonyított rákmegelőző hatásuk van. Amellett az ingadozó hormonháztartást az optimálisan legjobb szintre "rendezik" (ez ránk is fér a sok veszélyes és káros fogamzásgátló után).

Nyugodtan kérdezd meg a nőgyógyászod, ő is ezt fogja mondani!

Kb. 6-8 havi szedés használat után várhatsz látható eredményt. (Mellnövelő kúra előtt tartsd egy kíméletes 1 hetes méregtelenítő kúrát!)

Ajánlom a Beauty Breast kapszulát és krémet, a legtöbb lánynak ez vált be. (Viszont teljesen hatástalan volt a B2UP, Breast Success, Erdic, Mellvarázs és a többi csillagászati áron kapható csodacucc!)

Az elért eredmény tartós lesz, ha nem rontod le hirtelen fogyással-hízással.


3.) Sokaknak bevált a vákuumos mellnövelő készülék, de ehhez nagy kitartás kell, hogy naponta 15-20 percet pumpálgasd a melleidet...

Általában 1 éves kitartó használat után várhatsz látható eredményt, de utána is 2-3 hetente használni kell, hogy megmaradjon a méret. Emellé is javaslok mellnövelő krémet használni, hogy gyorsabb legyen a hatás.


4.) Görögszénamag-tea vagy görögszénamag-kapszula...

Már ez is hatásos mellnövelő lehet! :D

Gyógynövényboltokban keresd a Dr.MAKAI FÉLE GÖRÖGSZÉNAMAG-ot, a dobozon rajta van a teakészítés módja (napi 2 csésze teát igyál, reggel és este)

Ha nagyon nem ízlik a tea íze, akkor kapszula formában is megtalálod a neten webáruházakban.

A görögszénamag (Fenugreek) szinte mindegyik mellnövelő készítmény fő hatóanyaga!


Szóval, ne keseregj, hanem vágj bele!


Sok sikert kívánok! :D

2009. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minek kell megnövelni a melleit? Régen én is akartam plasztikai műtétet, de rájöttem hogy szépek, akkor meg minek? Valaki így is szeretni fogja - aki eg nem, azért nem is érdemes...
2009. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!