Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mától kezdve minden nap...

Ha mától kezdve minden nap megcsinálom ezt a gyakorlatsort (lent), mennyit fog változni a testem kb. egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

30 felülés, 30 hátizom, 30-30 lábemelés oldalra (tudjátok, fekve, egyik láb fel-le, fel-le...), 30-30 lábemelés "hátra" (vagyis térden, kezek a földön , láb behajlítva és így fel-le...). :D

Abszolút nem vagyok kövér, 49 kg. vagyok és 162 cm., de szeretnék feszesebb testet mert most egy kicsit "petyhüdt". És azt az ici-pici narancsbőrt is jó lenne eltüntetni a fenekemről...

Előre is köszi a válaszokat és a segítséget!

Amúgy lány vagyok:DD, 18.


2009. jún. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így semmi akár bele se kezdj.

Ezeket az 1X30-akat emeld 4X50-re minimum és akkor lesz eredménye.

2009. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért húztátok le az első hozzászólót, tök igaza van! Ennyitől a szívverésed sem gyorsul fel (már ha teljesen egészséges vagy).
2009. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok ismét. És vak is. Bocsi...:)
2009. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk emelem 3X30-ra, miben fog változni a testem és mennyi idő alatt?? :)
2009. jún. 14. 19:25
 5/5 anonim válasza:
Annak már lesz eredménye..
2009. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!