Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítés? Hogyan?

Fogfehérítés? Hogyan?

Figyelt kérdés
ezek az új fogfehérítő fogkrémek beválnak? vagy van valami más módszer?
2011. júl. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én már próbáltam mindenféle fogkrémet, de egyáltalán nem látszott semmi változás..sajnos az egyetlen módszer, ha fogorvossal fehérítteted ki..
2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! A szódabikaróna nekem bevált, a többi annyira nem, illetve még a sensodyne-f is jó.(nem tudom jól írtam-e le, bocsi)

2011. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a szódabikarbónát milyen sűrűn és hogy kell alkalmazni?
2011. júl. 29. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráteszel a fogkefére,vagy a fogkrémre. Egy héten 1-2 alkalommal ha használod, nem hinném, hogy sok bajod lesz tőle.
2011. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hot_kiss ***** válasza:

De, igen is sok baja lesz Tőle.

Elég óvatosan kell használni, mert tropára mehet a fogínyed.

2011. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne igyál kávét, kólát, teát + fogfehérítős fogkrém napi háromszor ;) (talán fogselyem is)
2011. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%
Nekem alapból fehérek voltak a fogaim (kb 10es skálán 7-es) és használtam citromot hetente kétszer úgy hogy belefacsartam egy fél citromot 2dl vízbe avval öblögettem pár percig utána citromlét kentem az ujjamra és azzal bedörzsöltem a fogaimat emellett naponta 3x fogmosás legalább 2percig jó fajta fogkrémmel és így 2hét alatt olyan fehérek lettek a fogaim, hogy vakítani lehet vele (7/10-ből -> 10/10)! Használd egészséggel ;)
2011. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!