Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehet házilag felgyorsít...

Mivel lehet házilag felgyorsítani a mellnövekedést?

Figyelt kérdés
16L vagyok és nem érzem jól magamat a bőrömben, mert nincs valami nagy mellem. Olvastam, hogy házilag fellehet gyorsítani a mellnövekedést, csak nem tudom már, hogy mivel. HELP
2010. márc. 6. 16:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
44%
Szerintem hagyd had nöjön magatol a 16 eves agyacskaddal eggyütt
2010. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
semmitmondó válaszokat nem kérek köszönöm.
2010. márc. 6. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Marhaság az ilyen. Legfeljebb arra tudják rávenni az ilyen tinilányokat ezekkel a dumákkal, hogy vegyék meg ezt meg azt.
2010. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen házi praktikáról nem tudok!De pár év mulva neked is szép melleid lesznek
2010. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, a kéz/száj rátétellel én csodákra vagyok képes... ha gondolod, elugrok hozzád, és megmutatom.
2010. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia!


Nem létezik ilyen praktika, vagy ha igen akkor az nagyon veszélyes és káros az egészségre. Pon túgy mint a férfiak esetében a pénisz növesztő dolgok.


Az esetek nagy részében nem jelent problémát a fiúknak ha kicsi a lány melle, feltéve ha minden más "rendben van". Erre a "minden másra" figyelj oda inkább! (csinosan, izlésesen öltözz, hozzád illő haj, smik, viselkedés, stb.)


Tudom hogy zavaró a dolog, de próbálj túllépni rajta!


Ha szeretnél róla négyszemközt beszélni dobj privátot.

2010. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
photoshop.
2010. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
többször egy nap meg kell dörzsölni
2010. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és a mell meddig növekedig, mármint hány éves korig?
2010. márc. 6. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem tudok ilyen praktikáról... hogy meddig nő? változó


Viszont nagyapám mindig azt mondogatta: na fiam nő már a bajszod? Kenj rá belülről tyúkszart kívülről meg mézet. A tyúkszar majd tolja, a méz meg húzza.

2010. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!