Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám formálni a csípőmet?

Hogy tudnám formálni a csípőmet?

Figyelt kérdés
Milyen tornagyakorlatokkal esetleg ételekkel?? :)
2011. szept. 27. 20:50
 1/4 Narwik válasza:
100%
Nekem a szobabiciklizéstől lett látványosan kisebb,minden nap-egy napot kivéve 40-45 percet tekertem+a kajára is odafigyeltem.
2011. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:
hány éves vagy? jól sejtem, hogy nő?
2011. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és igen lány.:) bocsi h ezt kihagytam.:/
2011. szept. 29. 21:45
 4/4 okoska31 ***** válasza:

azért kérdeztem, mert bár képet nem láttunk, hogy indokolt lenne, de azért nagy alakformálásba 15 évesen, növekedésben és alakulásban lévő szervezettel nekikezdeni... hát nem tudom.


a rendszeres sport persze jó ötlet. egyébként ha meg széles a csípőd, akkor max. szálkásítani tudsz.


az étkezéssel az a helyzet, hogy minőségben és nem mennyiségben kell odafigyelni. ezt persze nem úgy értem, hogy akkor mostantól zabálni kell.. úgy értem, hogy a megett mennyiséget ne akard lecsökkenteni, ha egyébként normális.


próbáld meg kerülni (helyettesítőt találni) a túlzottan tartósítószeres, színezékkel agyonnyomott, egyéb vegyszeres kajákat. Főtt étel legyen mindenképpen! Kenyérben nekem az élesztőmentes jön be - finomabb is, mint a fehér kenyér amióta hozzászoktam.

gyorséttermeket kerüld, kimondottan seggre megy az egész...(tényleg nem én, hanem férfi barátom 25 évesen fél év alatt az USA-ban akkora segget növesztett, de csak azt - semmi hasa nem volt, hogy ihaj. egyébként 192 cm és 75 kiló, azóta visszanyerte az alakját - de az usában ugye nem tudsz mást enni, ha tényleg nincs elég időd, mint gyorséttermi junk food-ot. szóval a supersize me film mellett én élőben láttam mire képes a meki és társai).

2011. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!