Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől cicababa egy nő?

Mitől cicababa egy nő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Attól, hogy követi a divatot.

18/f

2011. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba visz sok, magával kapcsolatos dolgot: haj, smink, nézegetés, vásárlás, műköröm, műhaj, műszempilla.
2011. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb idejét szépségszalonokban tölti. Szoli,műköröm,póthaj,sok smink, vásárlási kényszer...Beszéd(kényeskedik),ha valaki dobálja össze-vissza magát,csak pénzes és jó képű pasik között keresgél...Na számomra ez a cicababa...
2011. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem simán az a cicababa, aki olyanokat csinál, amiket írtatok...semmi bajom nincs az ilyen lánytársaimmal:D, DE ehhez ne legyen flegma, lekezelő, lenéző ,bunkó, undok stb.

Szerintem a "cicababaság" nem csak a külső, ehhez kellenek az előbb felsorolt tulajdonságok.

17/L

2011. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlzásba viszi a törődést a külsejével, de annyira, hogy az már nem ízléses, olyan dolgokat csinál, amit szépnek hisz, de nem az, hanem nevetséges, és látszik, hogy azért csinálja, mert minden négyzetcentiméterét tatarozni akarja: iylenek az agyonszolizott csajok, a centis hegyes ronda műkörmökkel, túlzott sminkkel, csúnya műhajjal. Nekem nem attól cicababa egy lány, hogy túl sokat törődik magával, hanem annyira túl sokat hogy az már egyszerűen nem hiú hanem ízléstelen és ronda. Meg fontos megemlíteni az öltözködést: qrvás, testre simulós, a tökéletességre , hipernőiességre törekszenek és a lehengerlésre de mégis sokszor ez is pont ízléstelenre sikerül, és nőies helyett csak olcsó és közönséges hatást érnek el.

Kicsit átmentem a plázap... definiálásába de azt hiszem nem áll távol egymástól a két fogalom. : )

2011. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.! nagyon gagyi vagy..azért mert követi nem cica baba és ha a tornacsukás sportos divatot követi? na akkor még csak nem a cica baba uhh -.-

ja és igen a műdolgok! azt teszi a cicaságot!

2011. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Akkor is "cicababa". De a kettőt összefoglalva inkább p*csának hívom őket.

18/f

2011. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!