Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted kövér/duci/husis ez...

Szerinted kövér/duci/husis ez a lány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már vki rakta be ezt a képet, de más miatt... szóval a 3. lányra gondolok. Szerintem ő az a bizonyos "vadítóan nőies" csaj :) Gyönyörű bőre van, formás, feszes, szerintem ő a legszebb a három közül. Szerintetek? [link]
2010. okt. 1. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ducinak számít. De ettől függetlenül valóban gyönyörű.
2010. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép. Ez még szerintem nem duci hanem nőies, vagy előnyös a kép.
2010. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon formás és nőies az alakja. A 3 lány közül egyértelműen ő a legszebb, a másik kettő olyan mint egy fogpiszkáló, de azért én nem szeretnék így kinézni, mert van rajta egy-két plusz kiló.
2010. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
A 3 csaj közül ő a 3. a legvonzóbb.
2010. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem husis, de jól áll neki. Jobban tetszik mint az első lány. Sok lány lehetne nagyon csinos ilyen adottságokkal, de sokan elrontják azzal, hogy előnytelenül öltöznek fel, vagy megpróbálják belepréselni magukat az S-es ruhákba.

Amúgy, az én alakom szinte dettó olyan mint a második lányé, de sokan így is a husis kategóriába sorolnak, szóval.. ilyen rendszert élünk :)

2010. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

az első lány full kilőve :S

a második úgyahogy és tényleg a 3. elég jól néz ki :) kis helyes és tényleg szép a bőre, de inkább a 2 közötti kellene :D de semmi probléma a 3.al ő legszebb közülük. 19/L

2010. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :) várom mások véleményét is (:
2010. okt. 1. 21:37
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor meg tudtam hogy , én is husis vagyok mert nekem is hasonlo alakom van de örülök hogy sokaknak tetszik !
2010. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan nőiesnek nevezném.

A másik kettő nem igazán az. Az első főleg nem.

2010. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ducnak számit. de am szép
2010. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!