Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló helyett tetoválás?

Fülbevaló helyett tetoválás?

Figyelt kérdés
a fülcimpámra szeretnék egy tetoválást. szerintetek mennyire lenne fülbevalóhatása? Jól nézne ki? (a mintát még nem tudom, valami egyszerűt szeretnék)
2011. aug. 4. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A fülbevaló meg a tetoválás két különböző dolog

"szerintetek mennyire lenne fülbevalóhatása?"

miért nem teszel inkább fülbevalót bele?

2011. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer láttam egy fiút akinek a fülcimpáján volt egy tetoválás. akkor még kicsi voltam, de nagyon tetszett. kb azóta akarok én is:D
2011. aug. 4. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

az én tetoválóm biztosan nem csinálná meg neked....

hacsak nem vagy 30 év felett.


Fiatalabbaknak nem csinál arcra, meg fejre tetoválást. Olyat nem vállal el, amiről úgy gondolja, hogy hátrányod lehet az életben. Érted..még munkát kell szerezned stb, stb....


és szerintem elég gázul nézne ki!


23N

2011. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hátrányom lehetne? csak egy pici csillagról lenne szó. ráadásul elég dús göndör hajam van, nem is látszódik a fülem ha leengedem a hajam.:)
2011. aug. 4. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen hátrányod olyan szempontból, hogy sajnos sok munkahelyen kizáró ok a tetoválás. Amivel én sem értek egyet, nekem is van kettő.:P

Hát nem tudom, végül is a tiéd elég picike lenne az is igaz.

Azt meg azért nem csinálnák meg, mert elég kicsi az ember fülcimpája. Ha egy olyan nagyon pici mintát varr fel oda, az úgy fog ott kinézni, mint egy papa.


Húgom nemrég csináltatott a lapockájára, eldöntötte mekkorát szeretne, mondta neki a tetováló, hogy felejtse el, minimum 15%-al fel kell nagyítani a képet, ha szép tetoválást szeretne.

2011. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

illteve, nem papa :D:D:D

hanem paca!:D

de jót nevettem most:D

2011. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:):):)hát nem tudom, gondolkozok még rajta, bemegyek a tetoválószalonba megkérdezni. egyébként olyat találtam ki, hogy van az egyik fülemben egy kék csillag fülbevaló(vagyis lesz:D) és az felé egy ugyanolyan színű csillagot szeretnék tetoválni. ott egy kicsit szélesebb is a fülem.

Bátyámat kérdeztem, hogy neki mi a véleménye, de ő is azt mondja, hogy szerinte az rendben van, mert bármikor eltudom takarni.

2011. aug. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!