Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya ha egy...

Szerintetek csúnya ha egy lánynak 4 db fülbevaló van az egyik fülébe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 13:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele hogy inkább ez mint a tetoválás vagy a piercing, csak kíváncsi vagyok h másoknak mi a véleménye a sok fülbevalóról a fülbe
2011. okt. 21. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 van. 4-et már nem akarnék, de azért nem csúnya. :)
2011. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy jól álljon:) És egyetértek, inkább, mint a tetkó vagy piercing... 22F
2011. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 van az egyikben, a másikban 3, de még senki nem mondta, hogy nem jó. Inkább tetszik a többségnek.

Még tizenéves koromban csináltattam őket, ma már biztos nem csináltatnék. Annyira nem bántam meg, de mostanra kinőttem a vad korszakomat. Kivenni viszont nem akarom őket, mert a lyukak akkor is látszanának.

2011. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a fülbevaló is piercing, ami pedig nem a hagyományos lukban van, hanem felettük, azok meg már 100%-ban testékszernek számítanak.
2011. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én is lány vagyok,de nekem nagyon tetszik!Nekem mindkettőben csak 1-1 lyuk van,de tervezek még vagy 2-3 párat : D Mondjuk nekem piercingem is van.

16/L

2011. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Anno láttam, hogy nővéremnek lett több fülbevalója, aztán egyik osztálytársamnak is 2-2 lyuk volt a fülébe és megbabonázott engem is ez az egész. Most már a bal fülemben 3, a jobb fülemben 2 lyuk van és imádom. :)

Bár a bal fülemben a 3. és a jobb fülemben a 2. lyukkal sokat szenvedtem, tudom, hogy megérte, mert imádom. Május elején csináltattam ezt a kettőt, de legalább 3-4x begyulladt utána, sokszor nagyon nehezen tettem bele a fülbevalót a fülembe (lehet, hogy hamar kivettem), úgyhogy most állandóan benne van a fülbevaló (korábban is az orvosi fém fülbevaló volt benne, de volt, hogy éjszakára kivettem, s reggel a kapkodásban elfelejtettem betenni). Most kb. 2 hónapja nincs vele gondom hál'istennek.:)



Amúgy szerintem az a lényeg, hogy neked tetszik. Meg végülis, ha nagyon megbánnád vagy valami, még mindig nem olyan feltűnő, ha kiveszed a fülbevalót és ott marad a pici lyuk, mintha tetoválásod van. A hajad pedig akár el is takarhatja a lyukat.

De szerintem nagyon jó!! :)

16/L

2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem az egyikben 7 a másikban 6db van :)
2011. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem 8db van:)
2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 1-1 van mindkét fülemben.

De van 2 tetoválásom, és 1 piercingem.

Most őszintén, nem mind1, hogy ki mit gondol?

Nem kell hasonlítgatni, hogy inkább ez, mint az...

Neked tetszik, hordjad...

Nekem is tetszik, de nem bírta a fülem a plussz lyukat, így ki kellett szednem, de semmi ilyet nem tartok csúnyának, viszont a piercingeket, tetoválásokat SEM, SŐT... Még lesz. Lehet, 1x a fülemet is tele szúratom.

2011. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!