Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg! Barna...

Nyugtassatok meg! Barna hajjal is tetszhetek valakinek?

Figyelt kérdés

14 évesen a barna hajamat leszivattam szőkére, és 3 évig szőke is maradtam. Sajnos nagyon tönkretette a hajamat, nem nő, meg töredezik, úgyhogy kb. 1 hete befestettem az eredetivel megegyező színre, és hagyom lenőni barnán.

Ugye azelőtt nem igazán érdekeltek a pasik, úgyhogy csak szőkén voltak kalandjaim, kapcsolataim... és tudom, hogy ebből pár kifejezetten a szőkeség miatt. Most, hogy barna vagyok , kicsit lesüllyedt az önbizalmam, és félek hogy nem fogok kelleni így senkinek : ( Persze minden barátom mondogatja hogy jól áll (mégiscsak ilyen lennék eredetileg), de már olyan véleményt is kaptam, hogy szőkén sokkal jobban néztem ki.

Nem nézek ki rosszul, de nem vagyok egy bombázó típus, és barnán olyan átlagosnak érzem magam.

Nem tudom mit csináljak. Azért érzek így, mert még nagyon új? Szőküljek vissza (és tegyem tönkre a hajam), vagy úgyis megszokom majd? Vannak olyan fiúk, akik kifejezetten a barnákat szeretik?


2011. aug. 4. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Mindenki utálni fog! Mint én is barátnőmet!
2011. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Te tudod,hogy mennyi gyönyörű barna hajú nő rohangál kint?Nézd meg pl. Ninda Dobrevt

Szerintem még csak szokatlan neked,és ne tedd még jobban tönkre a hajad,hagyd így.De ha pár hónap múlva is így fogod gondolni akkor fesd de valami más színre,csak ne szőkére.Amúgy ajánlom figyelmedbe,hogy használj valamit a hajdra,mert így nagy valószínűséggel nem lesz hajad.Használj ricinusolajat (olvass utána) nagyon sokat fog nőni tőle a hajad és rendbe is fog majd jönni,de persze ehhez idő is kell.

Fel a fejjel :)

2011. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye azelőtt nem igazán érdekeltek a pasik, úgyhogy csak szőkén voltak kalandjaim, kapcsolataim... "

Még jó, hogy 11 évesen voltál utoljára barna és akkor nem voltak "kalandjaid".. :D jesszusom:D

Amúgy nyugodj meg barnán is biztos lesznek pasijaid, rengeteg barna lány van akinek sikerül ezzel a hajszínnel is fiúkat szereznie:D (én is az vagyok és volt több barátom is illetve most is van)

2011. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nina tényleg nagyon szép,bár én inkább a pasija Ian Somerhalder miatt irigyelem:P...Az én hajam sötétszőke ilyen természetes,nem plázás. Bár nekem bejön a barna haj is:)
2011. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen nő sem a hajszínétől lesz szép. Ha szőkén szép voltál akkor épp olyan szép vagy barnán is. Sőt még szebb, mert egészségesebb lesz a hajad újra, dúsabb, meg minden. Én is nagyon megbántam mikor kiszőkítettem. Évek alatt több mint a fele kihullott.

Csinálj/vágass szép frizurát, a szőke feltűnő volt, a barna nem az, de egy vagány frizura lehet az. Esetleg ha még mindig nem leszel elégedett akkor szép smink, szexi ruhák, meglátod nyáladzanak majd utánad elegen.

2011. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akárhányszor elmegy mellettem egy szőke lány (akár festett, akár természetes), aaaaannyira irigylem...
2011. aug. 4. 16:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek. Az én hajam hullani szerencsére nem hullik/hullott. Lehet megpróbálok valami új frizurát, bár az volt a tervem hogy megnövesszem:)
2011. aug. 4. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
egy történetem ehhez kapcsolódik: mikor ismerkedtem a mostani barátommal, beszélgettünk a hajakról. Én akkor vörösesbarna voltam, és mondtam hogy szeretnék szőkére váltani. Mondja, hogy úúúú, a szőke a kedvence!! Be is lett szépen festve, mondta hogy jól áll. Nagyon megviselte a hajam a szivatás, festés és én is úgy döntöttem, hogy vissza az eredetire, középbarna leszek. Mikor meglátott barnán, mondja hogy ez jobban áll mindentől, imádja a barnát. :) Nem tudom, hogy elfogult volt-e vagy sem. Szóval nem minden a hajszín. Lehet szőkén csak egy rövid kalandra kellettél a pasiknak, de szerintem tudat alatt hosszabb kapcsolatra egy barnát választanak. (legalábbis álatlában). A hajszín nem döntő, hanem az ami (aki) mögötte van! :)
2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"csak szőkén voltak kalandjaim, kapcsolataim... és tudom, hogy ebből pár kifejezetten a szőkeség miatt"

Magyarul könnyűvérűnek néztek a szőke hajad miatt.

Nekem barna a hajam, barna is voltam mindig és elég kis buta vagy, ha azt hiszed, hogy egy szőke haj különb egy barnánál. Lehet, hogy sok gyönyörű szőke hajú nő van, de legalább annyi barna hajú nő is van.

Az meg hogy van, akinek tetszik és van, akinek nem tetszik a környezetedben, az csupán az Ő ízlésük kérdése.

2011. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a barna lányok sokkal jobban bejönnek a srácoknak!
2011. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!