Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centihez mik az ideális...

165 centihez mik az ideális méretek (nemcsak súly)? Csípő, has, derék, fenék stb.

Figyelt kérdés

Szeretnék bomba alakot, de ahhoz ki kell tűznöm egy célt. Könnyebb lenne ha tudnám mérni a centiket :)


Most 61 kg vagyok :(


21L


2011. ápr. 15. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Csípő 81 cm, Derék 58 cm, Mell 103 cm. :)
2011. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :O


A 103 centi óriási nekem. :)

2011. ápr. 15. 22:11
 3/23 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
100%

Ez valahol ízlés kérdése is, kinek mi jön be, mármint a fiúk ízlése sem egyforma, van aki a vékonyabb, és van aki a kicsit teltebb idomokat keresi.

Ami gyakorlatilag tény, hogy a derekad legyen a csípődnek 70 %-a, ez az arány lényegében mindnekinek be fog jönni. Ez volt az arányuk a 20-30-as évek szépségversenyzőinek, és a mai, karcsúbb jócsajoknak is (a modellek nem tartoznak közéjük, ők gebék).

Pár kilót kell csak szerintem leadnod, no persze már pont az pár kiló lesz a legnehezebb. VÁltozatos sportolás, kicsit odafigyelni a kalóriákra, és kész. De ezekre szükséged lesz, pont ilyesmitájt (21 évesen) szokott elszaladni az emberrel a kiló.

2011. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nekem mondod? Pár éve még beutalt az iskolaorvos, mert az éves állapotfelmérésen "alultápláltnak" talált...aztán érettségi után kimentem külföldre 1 évre, és ott a kultúrsokkal járó stresszt evésbe fojtottam, és míg azelőtt a heti 3 tesióra bőven elég volt, itt a nulla mozgás hiánya egyből megérződött :(


Most elkezdtem futni, odafigyelek az étkezésemre, nem látszik rajtam a túlsúly, de engem nagyon zavar :(

2011. ápr. 15. 22:25
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy az előző írta, a 0,7-es derék-csípő arány a legideálisabb.

Mondjuk 100-70-100-as méretek. De van, akinek alkatilag, genetikailag sose lesz ilyen alakja, ezért a mostani adataidhoz mérten tűzd ki a célt, mert nem vagyunk egyformák sajnos.

Nekem sincs meg ez az arány, én is 165 cm vagyok egyébként, de nálad nehezebb...

2011. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

csípő: max. 92 centi

derék: max. 70 centi

cici: amekkorával megáldott a sors

2011. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Közben megmértem magam, jelenleg 90-79-95 (m-d-cs), siralmas, de küzdeni fogok. :)


Köszönöm mindenkinek a választ, jöhetnek még!!

2011. ápr. 15. 22:33
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
nem siralmas, a csípő jó ha 90, a derekadból kéne lefaragnod legalább 5 centit és akkor tökéletes lenne. nekem most 90-65-90, még a derekamból akarok 5 centit lefaragni és akkor jó leszek. tehát nyugi, nem gáz a helyzet. keress neten diétás étrendeket, vannak jók, nem kell éhezni meg semmi és mellette edzés, kardio edzés vagy aerob, sose tudom melyik a jobb, olvass utánuk. :) de a legfontosabb és a legbetarthatóbb ha a cukrot megpróbálod hanyagolni és a lisztet meg a hasonlókat, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, csirkemell, halak, ezek után utána tudsz olvasni. :) sok sikert, én is most próbálkozom ezekkel, mert már nagyon elvagyok tunyulva meg lekell adnom innen onnan.
2011. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%os vagyok, msot látom hogy csípő 95, az sem gázos, magamhoz nézve legalábbis, nekem ugye 90 de egyáltalán nem szélesnek mondható, sőt inkább keskeny az átlaghoz képest..
2011. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Végezz aerob edzéseket és ha általánosan táplálkozol kevés vacsival valamint kerülöd az édességet, akkor a derekad kerülete is csökkenni fog. A többi már most is szinte tökéletes. 4-6 kg-nál többet semmiképpen nem kell fogynod!A második voltam.
2011. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!