Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális a 158cm-es a 80-as...

Ideális a 158cm-es a 80-as derék,90-es csípő és 97-es mellbőség?

Figyelt kérdés
Most még 86-os a derekam és 95-ös a csípőm, de pár cm-t le akarok faragni belőlük. Hozzá tartozik, hogy még súlyomból szeretnék pár kg-ot leadni. (minimum 4, maximum 7kg-ot)59kg vagyok.
2011. szept. 20. 11:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát, a férfiak biztos odáig vannak érted. De ha azt kérdezed mi az ideális, nos akkor a derékbőséged kicsit sok. Végül is mindegyik, no de ha arányosan oszlik el, gondolom, csinos lehetsz. (modelleknél 60 cm maximum a derékbőség, a 185 cm feletti magassághoz - csak hogy tudd mihez viszonyítani.)
2011. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te láttál már férfiakat nők után mérőszalaggal rohangálni? Nem ez számít. Ha teszem azt csúnya az arcod, undok a természeted és bénán öltözöl, akkor olyan mindegy, mi hány centi. Ugyanakkor egy molettebb nő is lehet vonzó, ha kedves, széparcú és jól öltözik.
2011. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én azokat már gebének hívom, nem is hiszem el, hogy a férfiak többségének az tetszik.

Nem szeretnék nagyon vékony lenni, inkább teltkarcsú. Talán a csípőm megmaradhatna kábé ennyinek, azzal végül is nincs gondom, hanem inkább a derékbőség a sok. Abból kéne lefaragnom legalább 80-ra. De sajnos pont ez a része nem ment soha. Sajnos elég valószínű, hogy genetikailag nagy hasam van, mert középiskola első osztályáig gebe voltam. Ezt úgy kell érteni, hogy körülbelül a 155-158-as magassághoz elértem a 38kg-ot és mégis volt akkor is hasam. De persze mindenki csak akkor hitte el, mikor megmutattam.:D

Szerencsére a páromnak nem gond, hogy van hasam, inkább engem zavar.

2011. szept. 20. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 59 kg vagy? Végülis a magasságod miatt lehetnek ekkora méreteid.

Viszonyításképpen: én 176 cm 68 cm derék 86 mell és 92 csípő.

De ha arányosan nézel ki, akkor olya mind1 mennyi cm. Ha egy helyyre korlátozódna pl csípő, akkor már nem lenne túl okés.

2011. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért, többnek gondolod a kg-ot, mint amit megírtam? Pedig tényleg ennyi, minden nap megmérem.
2011. szept. 20. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom többnek. De utána láttam, hogy milyen magas vagy és így már érthető a súlyod és az adataid.
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem ugyanehhez a magassághoz 84-65-85 a méretem és még így is simán lemehetne pár centi aderekamból mert elég tömzsi vagyok.
2011. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rakj fel kepet! ugy jobban meg tudjuk itelni
2011. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem k.va sok!
2012. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

szerintem ha a mellbőséged 105 cm a mell alatti 70cm lenne a derekad meg mondjuk 75 cm akkor ideális lennél

szóval próbáld meg átcsoportosítani a melledbe felesleget

2012. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!