Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fúk, mit gondoltok az ilyen...

Fúk, mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Mit gondoltok azokról, akiknek ilyen alakjuk van? Kövérnek mondható?


2011. jan. 19. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
van egy kis felesleg rajta (ez a 3. képen látszik)
2011. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Én nem nevezném soha az ilyen alakot kövérnek. Csak husinak:) Szerintem nagyon is jó az alakod, de a hasadról fogynod kellene, de gondolom ezt te is sejted.


22l

2011. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

:)

Akkor akinek ilyen az alakja, az már nem is jó nő?:O

2011. jan. 19. 16:26
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatííííííííííív!

Kinek mi. Van aki a 100 kilós szőke hölgyek dús keblei közt szeretne eltűnni, vak aki a ropilányok karcsú derekát szeretné átkarolni, vak aki a középhusisat keresi...

Olyan nincs, hogy mindenkinek tetszik.

Ez a lány amúgy kicsit husi, de csinos, van melle, és nem kövér semmi esetre sem. Ha a lány jól érzi így magát akkor nincs baj.

2011. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a gond, hogy ilyen az alakod. Az a gond, hogy kiemeled haspólókkal meg feszülős farmerokkal, bepózolással és mindeközben hihetetlenül vonzónak tartod magad. Azért minimális önkritikád lehetne, legalább annyi, hogy nem veszel fel az alakodhoz nem illő ruhákat...
2011. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ilyen alkatú vagyok, és ha elfogadsz egy pár tanácsot:

- ne hordj ennyire feszülős darabokak

-a csőgatyát felejtsd el, nem áll jól a vastag vádlikkal rendelkezőknek

- ne hagyd, hogy a hurkák a hasadon kilátszódjanak, nem szép látvány


Szóval azért írtam, hogy én is ilyen vagyok, hogy ne vedd sértésnek. Tényleg. Nem azt mondom, hogy zsákba öltözz, de kevesebb feszülést.

2011. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gáz,ha valaki ilyen alkattal igy öltözködik.
2011. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
na én pont ezért hordok olyan pólókat amik kicsit hosszabbak hogy eltakarjam a nem túl előnyös részeimet :D szerintem neked is inkább ezt kéne, mert ezek a feszülős cuccok csak mégjobban kiemelik azt amit nem kéne, és odaterelik a figyelmet. amúgy a 3. képen a karkötő nagyon cuki (:
2011. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a fenti hozászólókkal,nem kellene ennyire szoros cuccokat hordani.Ha nagyon zavar az úszógumi akkor sportolj kicsit(Felülések,lábemelés pl)

De amúgy látszik,hogy adsz magadra,tehát heti 3szor egy fitness szerintem belefér.

2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexis a hölgy a képen, de az a haspoló tényleg felejtős. Egy hosszabb felsővel, inggel sokkal csinosabb lenne.
2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!