Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk milyen labellot használja...

Fiúk milyen labellot használjanak ajkukra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem labelloból a kék..annak nincs színe:P
2011. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amilyet akarnak, csak ne legyen színezős. pl gyöngyházfényű, vagy az epres is fog. A legegyszerűbb megoldás a sima klasszikus, de egyébként már van férfiaknak is labello: [link]

Jobb oldalt a sötétkék.

2011. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

de van külön férfiaknak szánt labello is. sötétkék színű.


[link]

2011. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A Labello szarit. Ugy van kitalalva, hogy minnel tobbet kened annal jobban szaradjon a szad es vegyel meg tobbet.
2011. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csak labelloban gondolkodol, akkor erdemes kiprobalni a garniert is:

[link]


Ebbol en osszel/telen mindig a pirosat veszem magamnak es a ferjemnek is, nagyon szuper. Tenyleg jo. Sok mindent hasznaltam mar, hagyomanyos ajakapolok kozul ez nekem jobban tetszett, mint a labello.

Egyebkent meg ezek a legjobbak:

[link]

2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló miben jobb a labello mint a garnier férfiaknak?
2011. aug. 6. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:

En forditva irtam: szerinitem a garnier jobb, mint a labello.

En azert talaltam jobbnak a piros garnier-t (repair az alneve), mert sokkal taplalobb, jobban hidratal.

En telen mindig hasznalok ajakapolot. Mult even halogattam, mindig elfelejtettem venni, majd megfaztam es olyan szinten kiszaradt a szam, hogy rendesen fajt, ego voros volt korulotte es be is repedezett 1-2 nap alatt. Az elso boltban vettem hagyomanyos kek labellot, hasznaltam ket napig es semmit nem javult a helyzet szinte. Utana szaladtam be DM-be, ott vettem garniert es mar este sokkal jobb volt, nagyon hamar rendbejott. Azutan vegig azt hasznaltam.


Es a ferjem is jobbnak talalta. O egy nagyon eros gyogyszert szedett fel even at, bor es szajszarassag volt a mellekhatasa, teljesen cserepes volt az ajka egy het gyogyszerezes utan. Ez a garnier neki is rendbeszedte.

2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem vegyel carmexet. annak nincs szine, nagyon jo, es a csomagolasa sem "ruzsra" hajaz, inkabb pillanatragasztora, tok vicces. picit dragabb mint az ilyen labellok, de pl estere bekened vele a szadat, reggelre csodaszep lesz. sokaig eleg, es nincs olyan erzesed, h tobbszor kene kenned vele.
2011. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!