Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy alacsonyabb...

Szerintetek egy alacsonyabb vagy egy magasabb lány a szebb, és melyik miért? és írnátok nekem mondjuk 170 cm feletti női sztárokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 00:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

Akkor rossz körökben mozogsz. Csomó olyan alacsony csaj van, aki nyakiglábnak, debellának cikizi a magas nőket.

Egyébként meg nem nézem le az alacsony nőket, főleg mert nem a konkurenciáim, egyszerűen csak nem kellenének és nem tartok egy 155 centis csajt szép látványnak egy magasabb nőhöz képest.

2011. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ezek szerint léteznek ilyenek is meg olyanok is, akik cikizik a másikat a magasságuk miatt. Ez már az emberi intelligencia hiánya.

Mindegy, én többször tapasztaltam magasaktól olyat, ami rám irányult, mert alacsony vagyok. Akár fiú volt, akár lány. Persze vannak rosszindulatú alacsonyak is.

Mint írtam, nem az a baj, hogy te szebbnek találod a magasabbakat, hanem, hogy az alacsonyakról úgy beszélsz, mintha ők tehetnének arról ahogy születtek. Gondolom benned is van valami hiba, külsőleg is, szóval ezért nem értem miért kell így viselkedni, hogy a másikat megbántsuk vele.

2011. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

Tudjátok , mi a legidegesítőbb ezekben a kérdésekben ?

Hogy mindneki isteníti magát. SENKI nem tehet a magasságáról. Se az alacsony, se a magas. VIlágos ?

Alacsony nők ! Ne kérkedjetek a magasságotokkal, ne mondjátok, hogy így meg úgy kis cukik vagytok. Azzal kérkedjetek, amit saját kezetekkel értetek el !:


Magas nők ! Felejtsétek el, hogy hosszabb comb meg sudár termet, meg modell alak. Ti tehettek róla ? Nem. Akkor mi a kérdés ?


Én állítom, a legidegesítőbbek ezeknél a kérdéseknél az alacsony nők. Rögtön jönnek, hogy őket jobban szeretik a férfiak a magasabb nőknél. Meg pici cukik, meg egyéb hülye jelzőt aggatnak magukra. Érdekes módon, magas nőktől egy választ sem olvastam, ami ilyen lett volna.

Hagyjátok már, hogy ki a jobb. Senki nem tehet a magasságáról, na.

Üdv, egy 164 centis nő.

2011. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én 162-3 centi vagyok.

De eddig nem volt vele bajom, nekem.

Mindenki fogadja el úgy magát ahogy van. Ha 180 cm-nek született, ha csak 155 centi.

Van akinek úgy is pont az fog tetszeni. "


Utolsó, neked pontosan az én hozzászólásom miatt lett ez a válaszod?:)

Mert nem tudok másra tippelni. Kb 2-en írták azt, hogy csak az alacsony lányok a szépek.

A többiek inkább azt mondták, hogy ugyanúgy szép egy alacsony ahogy egy magasabb lány is.

Én azt írtam amit fentebb bemásoltam.

Amúgy annyiból van igazad, csak hogy az emberek nem ilyenek, hogy a másikat elfogadják, vagy, hogy ne cikizzék amiatt amiről ő nem tehet. Ez úgy is így fog menni, mindig is így volt, régen is.

2011. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én állítom, a legidegesítőbbek ezeknél a kérdéseknél az alacsony nők. Rögtön jönnek, hogy őket jobban szeretik a férfiak a magasabb nőknél. Meg pici cukik, meg egyéb hülye jelzőt aggatnak magukra. Érdekes módon, magas nőktől egy választ sem olvastam, ami ilyen lett volna. "


Nem. Én a magasabbaktól még rosszabbakat olvastam..

De hát ezzel is most úgy fogok tűnni, mint aki a gonosz törpe, aki isteníti magát mert alacsony. A magasságomat leírtam de nem istenítettem magam.

Én inkább azt mondom, hogy az ilyen kérdések idegesítőek. Már alapból felesleges is a kérdés.

Nincs is értelme feltenni sem. Ahány ember annyi ízlés .

2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem a te válaszod miatt lett ez a válaszom. Tudod, képes vagyok az önálló állásfoglalásra és véleménynyilvánításra.
2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Egyébként meg tudod mit?:) Sok ilyen kérdést elolvastam, ahol ugyanez volt a kérdés, és azt mondhatom, hogy egyenlő arányban voltak azok akik istenítették magukat mert alacsonyak, és a magasakat szidta, és ugyanannyi arányban voltak a magasak is akik istenítették magukat, és az alacsonyakat szidta.

Nekem viszont ez a tapasztalatom.

Olyan is volt, hogy tőlem alacsonyabb lány beszólt nekem, hogy törpe vagyok. Holott magasabb voltam nála pár centivel, én akkor voltam vagy 160 ő meg vagy 157 centi. Ezzel is azt mondom, hogy igen vannak rosszindulatúak. De ugyanakkor a magasabbaktól is kaptam hideget-meleget, nem csak lányoktól de még fiúktól is. Ami azért nem tett annyira jót az önbizalmamnak. Mondjuk ez középsuliban volt, azért remélem felnőtt korban nem így viselkednek az emberek. mindegy hogy milyen magasságú.

2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szallok bele a vitaba, felesleges.

En 178 cm vagyok, nem en kertem, csak kaptam. Orulok neki, mindig is orultem.

Ha 158 lennek, de hasonloan testalkattal, kisugarzassal, nyilvan akkor sem szamitanek se jobb nonek, se rosszabbnak, mint igy. Mivel meg vagyok elegedve magammal, igy sohasem akartam alacsonyabb lenni.

2011. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem tom ki volt az aki felsorolt néhány sztárt, de én 170cm-nél magasabbakat kértem nem alacsonyabbakat!!!
2011. aug. 8. 00:50
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Én 173 cm vagyok, de szívesen nőnék még 2-5 centit :) Mondjuk nekem nagyon tetszenek a magas (nagyon magas, +190cm) fiúk, ezért mondjuk rá hogy szerencsés vagyok hogy a barátom mellett nem úgy nézek ki mintha a kislánya lennék. Amúgy meg ne aggódj, szerintem a magasabb lányok a szebbek, nagyobb feltűnést keltenek (pl. gondolj bele hogy a modellek mind magasak). Sok alacsony barátnőm van, nem nézem le őket, de ők is sokszor megjegyzik hogy szeretnének magasabbak lenni!

Sztárok:

Paris Hilton 173 cm

Angelina Jolie 173

Adriana Lima 178 cm

Rosie Huntington-Whitley 175 cm

Alyson Michalka 173 cm

Nicky Hilton 170 cm

Holy Madison 170 cm

Nicole Kidman 179 cm

Ashlee Simpson 172 cm

Most ők jutottak az eszembe, remélem segített a válaszom!

L/17

2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!