Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy alacsonyabb...

Szerintetek egy alacsonyabb vagy egy magasabb lány a szebb, és melyik miért? és írnátok nekem mondjuk 170 cm feletti női sztárokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 00:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem a magas lányok tetszenek, de ha valaki kicsi, az is lehet aranyos. Mindenkinek az kell, ami nincs. :) Remélem már megbarátkoztál a magasságoddal.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

igen, nekem kicsik közül a kedvencem Christina Ricci, de nem azért mert kicsi, hanem mer nagyok a szemei, kerek az arca,

a Mila Kunis is szép, és kicsi,

A Yulia Volkova is szép, és apró,

Amy lee is alacsonyabb, bár ő olyan 162 és az nem túl törpilla, a Christina Aguilera is alacsonyabb azt hiszem, shakira is alacsony, Hayley Williams is


viszont akik tetszenek nekem és magasak, 170 és 180 között vannak azok Palvin Barbara,

Kristanna Loken,

Katie Holmes,

C. Zeta Jones,

Sandra Bullock,

Gabriella Spanic

2013. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
77%
elég régi a kérdés, de remélem az a nyomorék ott az 1.oldalon, nézi amit irok. én 148 centi vagyok és 20éves..:) És most szépen gondold át mit irtál, mekkora görény voltál. Kiváncsi lennék, hogy neked hogy esne ha találkoznánk, én meg csak annyit mondanék...szánalmas hogy egyesek mekkora állatokká tudnak nőni mint a zsiráfok..;) Szerintem neked soha a büdös életbe nem lesz normállis kapcsolatod, amíg a magasságot ennyire fontosnak tartod. Undorító és szánalmasan gyerekes vagy!
2013. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de szeretném leírni a véleményem.

Szerintem is lehet szép és csinos mindkettő (szándékosan nem fogom leírni a magasságom).

A férfiak többsége is kedveli mindkettőt. Az alacsonyabbakat azért, mert benne van a génjeikben a védelmi ösztön. És ez egy alacsonyabb nőnél előjön. A magasabb nőket az általában hosszabb lábak, sudárabb termetük miatt. De pont emaitt sok férfi nem is szereti, és tudjátok miért? Mert férfiaknál az átalg magasság 175-178cm (persze vannak magasabbak is természetesen), de a legtöbb férfit még a mai napig zavarja ha a barátnője magasabb sarkú/talpú cipőben fölé magasodik. Természetesen ez is általánosítás, mert ritkán előfordul, hogy nem zavarja, ha magasabb a partnernő, vagy egy a magasságuk.

De nem minden alacsony nő "cuki", és nem minden magas nő "hosszúcombú díva". Et van. Alkat kérdése, és hogy a férfinek milyenek az ösztönei : védelmező - vagyis a nő alacsonyabb és fiatalabb mint a férfi, vagy a magasabb nőket kedvelő, mert ő is magas. (Elég ritka, ha egy alacsony férfi magasabb női partnert keres, és ez meg is marad hosszabb távon (tehát egyiküknek sincs ezzel kapcsolatban komplexusa), de nem lehetetlen.

2015. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ja! És még valami, a magasabb nőket azért is kedvelik még, mert a legtöbb női modell az, vagyis ezt "látja". Tehát a magasabb lányoknak van egy ilyen lehetőségük is, szerencsések ebből a szempontból. Vagyis ha lehetőség van rá, tessék kihasználni ezt az adottságot.

Viszont egy szép alacsony lánynak is jó esélye lehet, egy hasonló pályán, sőt!

Mindenki abból gazdálkodjon, ami jutott neki:)

Én mindig azon keseregtem, hogy sima a hajam, pedig én göndör akarok lenni anélkül, hogy folyton fodrászhoz kelljen járnom, hogy ezt elérjem:)

2015. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét táborban vannak egyformán szépek (arcra), de szerintem a 150-160cm magas lányok nőiesebbek, nekem jobban bejönnek. Még a 160-170cm is oké, de felette már nem randiznék senkivel.
2015. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Szerintem a magas lányok is szépek meg az aracsonyak is.

Ez csak genetikai kérdés.

2015. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Jezus mennyi vélemény xddd

Egybként nem igaz hogy a magasabb lányok szebbek nekem a picik tettszenek de sajnos 190 vok :(

2016. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!