Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az már rossz ha nekem az...

Az már rossz ha nekem az ilyen lányok tetszenek és én is ilyen akarok lenni?

Figyelt kérdés

itt egy kép: [link]

és szerintem az se ronda ha kint van a bordája ... de azért nem úgy értem hogy anorexiás legyen csak hogy látszódjon egy picit a bordája ...

ez szerintetek nagyon rossz?

hogy lehetnék én is ilyen vékony,úgy hogy nem hízom vissza?

mit csinálnak az ilyen lányok?

csakmert sportolni nem szeretnék mert engem egy lányon a kockahas,meg a kigyúrt test egyenesen taszít ..

szerintem az a szép hogyha vékony de nem isanorexiás és nincs is kigyúrva

13L


2011. aug. 9. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fogd fel, hogy még fiatal vagy, a tested most kezdett elindulni a nőiesedés útján. Ilyenkor még jó, hogy ingadozik a súly, mert rakódnak a zsírpárnák oda ahová általában egy nőnek van (fenék, comb, has).

Természetesen ilyenkor figyelni kell, hogy mennyit eszel, mert később tényleg elkezdhetsz hízni. Ezért tessék a tesi órákat rendesen végig csinálni, és azonkívül valamit sportolni. Csak van otthon egy bicikli. Tavasz óta (meg előtte is) biciklivel járok suliba, ami oda-vissza kb. 1200-1500 m. És a lábamon már sokkal jobban látszik az eredménye, meg úgy mindenhol, igaz én már 19 éves vagyok.

Szóval azt mondom neked, hogy várj még legalább 3 évet azzal, hogy nekiállj agyba-főbe fogyókúrázni meg koplalni. Ilyen korban rendszeres és megválogatott étkezés, és minden nap legalább fél óra, de inkább egy óra sportolás. Ha esetleg busszal jársz suliba, szállj le pár megállóval előbb, és sétálj el a suliig. Egy héten maximum egyszer édességet enni ésatöbbi.

2012. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!