Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek hogy mindíg jó...

Mit tesztek hogy mindíg jó illatotok legyen? Tökéletesen ápoltnak nézzetek ki?

Figyelt kérdés
A nagy melegben izzadni szoktam, és ilyenkor nem jó a közérzetem :S nemsoká megyek táborba dél Olaszországba, nagy szórakozás lesz, már 10 hónapja készülök rá, s nem szeretném ha ezmiatt nem érezném jól magam, vagy rossz helyzetbe hoznám az ismerőseimet. Egész napos programok mellett elég nehéz lesz majd ezt megoldani, és nem akarom hogy azt higyjék, h egoista vagyok :S Meg ugye, ha beizzadok, és fújok magamra valamit, akkor az még rosszabb lesz. Vvan valami praktikátok? Napi fürdésen, deók, spréken kívül persze? Persze ha van ami nagyon bevállt, írjátok meg kérlek!
2011. aug. 9. 23:59
 1/8 skate girl ***** válasza:
Hát nekem is ez a bajom. Én is nagyon izzadós vagyok. De azt mondják ez a hormonok miatt van. mondjuk én 15 éves vagyok, ez érthető, mivel most vagyok a serdülő korban. nem tudom te hány éves vagy, de ha annyi körül mint én, akkor a hormonok... de sztem ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. én inkább hosszúújjút szoktam felvenni, hogy még ha apólóba bele is izzadok, de az nem látszik a pulcsin. (de nekem nincsen büdös testszagom) úgyhogy pont jó :D de nyáron viszont, újjatlan felsőket szoktam felvenni.
2011. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok, nálam nemj jó megoldás a hosszúujjú, nyáron szeretek ujjatlanokat hordani, meg is sülnék egy pulcsiban :S de szerencsés vagy, hogy a tied nem büdi!
2011. aug. 10. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én ügye este lefürdöm, reggel megmosakszom,mindig használok hintőport, majd golyós adidas dezodort ( tényleg nem izzadok ezzel) utána fújok magamra parfümöt..egész nap frissnek érzem magam:)
2011. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy fújkálni nem gáz, vagy ha úgy van akkor a ha mész wcre akkor fújsz magadra, vagy behintőporozod magad
2011. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hordok magamnál popsitörlő kendőt, azzal áttörlöm a hónaljamat, ha nagyon izzadt, és utána bekenem dezodorral. Bármelyik mosdóban meg lehet ezt oldani. Parfümöt a fülem mögé, a bokámra és a térdhajlatomba szoktam fújni, így körülleng az illata. Napi szinten használok testápolót is, ez is sokat számít abban, hogy jó illatú legyek, és ápolt legyen a bőröm. Smink helyett tartós festés, mert nincs annál csúnyább, ha folyik a szempilládról a nagy melegben a spirál. Alapozó helyett pedig csak egy kis mattító púdert teszek az arcomra, amit előtte házi főzésű teafás szappannal mosok meg, hidratáló krémet nem is használok a nagy melegben, mert csak leizzadok tőle, és fényleni fog a bőröm. Este felkötött hajjal alszom, hogy ne izzadjon be a nyakam (hátközépig érő hosszú hajam van), napközben is felkötöm, vagy felcsatolom. :)Este fürdés után hintőport használok a hónaljamra és az intim részekre. Ja, és nappal tisztasági betét kötelező. :)
2011. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem sem gáz,ha napközben egy kicsit felfrissíted magad.Nem óránként persze.Táskában elfér egy kis csomag nedves törlőkendő,dezodor,és parfüm.Mosdóba úgyis menned kell,ott megteheted kényemesen.
2011. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nedves törlőkendőt használok (lehet kapni kifejezetten ilyen típusú kendőt is, de a babáknak való popsikendő is jó, kellemes az illata, és senkinek sem kell tudnia, hogy igazából mire való), azzal szoktam áttörölni a hónaljam, a karjaimat és a nyakam, ha már nagyon izzadok, ha az nincs, akkor egy bevizezett papírzsepi is megfelel. A hintőpor is jó, mert nem izzadsz tőle annyira, illetve ha bedörzsölöd a hónaljad szódabikarbónával, akkor sem izzadsz annyira.
2011. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skate girl ***** válasza:
a hintőpor nem látszik meg a ruhán?
2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!