Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tinik! Milyen iskolatáskátok...

Tinik! Milyen iskolatáskátok lesz? :D

Figyelt kérdés
Én eastpak oldaltáskát szeretnék,lehetőleg lilában,de nem tom,hogy olyan van-e .. :S Na m1. nektek milyen táskátok lesz illetve ha nem lesz,akkor milyen van most?
2011. aug. 11. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gimis vagyok. Nekem pakolós, viszonylag nagyobb táskám lesz...vmi ilyesmi: [link]
2011. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 halibel ***** válasza:
Nekem szövet-bőr oldaltáska, rajta 2 cipő, cipőfűzővel^^ és még 1 Nike rózsaszín háti, és még év elejére kérek 1 björn borgot ^^
2011. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már egyetemista leszek(nem tudom még mennyire "minősülök" tininek..:) és sima válltáska...bár régebben,amikor 5kilós cuccot kellett cipelnem kb ilyenekre vadásztam..:(ne haragudj,idézni fogok egy korábbi válaszomból egy hasonló kérdéstől)

,, Ha semmiképpen sem hátizsákot szeretnél javaslom a nagyobb válltáskákat,amiknek vastagabb fülük van,hogy bírják a sok könyvet(tapasztalat),de a vállon átrakott táskák is jók,így legalább nem csak az egyik vállad van terhelve,hanem eloszlok...linkelek pár képet is: [link]

[link]

[link]

[link]

[link] "

:)

2011. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) utolsó:igen oldaltáskát szeretnék,mert eddig mindig hátitáskám volt,és néha csak az egyik vállamra raktam fel,mert nagyon kényelmetlen volt. :S Az oldaltáskát persze úgy akarom hordani,hogy keresztben legyen,tehát a súly eloszlik.


A második kép amit linkeltél.. xD olyan pénztárcám van. :)


az utolsó előtti nagyon tetszik. :)

2011. aug. 11. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem házi készítésű, anyukám varrta, én mondtam neki, hogy mi hogyan legyen rajta. :)
2011. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elsőnek üzenem,ha nem akar jó kis gerincferdülést kapni akkor felejtse el azt a táskát...vagy csak könnyebb napokra hordja.
2011. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legjobbak a hátizsákok, egészségesek, és jól is néznek ki! Nagyon szeretem! :)

Nekem már 4 éve (középsuli eleje óta) ugyanaz a táskám van, Nike, terepminta-szerű formák vannak rajta, kicsi rózsaszín színezésekkel. Kutya baja sincs! :)

2011. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi majd szombaton veszünk új táskát, majd felrakom a képet(:

De biztos hogy hátizsák lesz.


12L

2011. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem budmil oldaltáskám van .. bár lehet veszek még újat,de nem tom az milyen lesz .. de az a lényeg h oldaltáska legyen szerintem az a legkényelmesebb

13L

2011. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, fekete, Adidas hátitáska.
2011. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!