Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már 16 éves vagyok és kicsik...

Már 16 éves vagyok és kicsik a melleim mit tegyek h nagyobbal legyenek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni! De ezen ne stresszeld magad, nincs mindenkinek hatalmas melle! És egyébként még simán lehet, hogy nőni is fog.
2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj! 17 éves vagyok,és mindig kicsinek éreztem a melleimet.

Amióta van barátom,azóta sokkal jobban érzem magam, ő mindig azt mondja ,hogy tökéletesek,meg,hogy milyen nagyok, aminek én egyáltalán nem gondolom őket, sőt számomra meglepő,hogy ilyeneket mond..

Nem tudsz mit tenni, egyszerűen el kell fogadni,hogy ilyen.

Szerintem egyébként a mai világban már nem para,hiszen olyan fasza pushup melltartókat lehet kapni,hogy egyáltalán nem látszik benne ,hogy milyen a melled..

Menj be a kínaiba, próbálgassál melltartókat.

Ami fontos,hogy olyat próbálj,aminek a két mellrész között van ilyen "alátámasztója",mert az sokkal jobban megemeli a melledet, kicsit húzd meg erősebben a pántot,az egy kicsit fel is nyomja a ciciket, ettől sokkal nagyobbnak tűnik.;)


itt egy kép,hogy értsd:

[link]


remélem segitettem!:)

2011. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
Várj még megnő. :) 16 évesen még nem a végleges méretük van.
2011. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem tehetsz semmit!

Nekem is nagyon kicsik a melleim,de nem tehetek semmit.Anyának is kicsi,nagymamámnak is,szóval nem is várhatok olyan nagyot.Melltartóval nem olyan rossz a helyzet és szerencsére én megtaláltam az ideális melltartót számomra.

Az már más kérdés,hogy nem kapok egy normális fürdőruhát.:)

De ne aggódj!Hogyha valaki őszintén szeretni fog,akkor nem a melled miatt. :)

De még csak 16 éves vagy,még fejlődik a melled. :)

2011. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hordd keresztben a pántokat. Csodákra képes ;)
2011. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem lehet csinálni semmit?! Itt senki nem hallott implantátumról? Várj még 2 évet és ha akkor se vagy elégedett tegyél szilikont.Ha viszont nem szeretnél plasztikai beavatkozást akkor fogadd el magad és törődj bele h ekkora.De még így is ottvannak az ilyen-olyan párnás és push-up melltartók amiktől nagyobbnak látszanak.
2012. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!