Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Már nem érzem...

Szerintetek? Már nem érzem szépnek magam. Önbizalmam egyenlő a nullával. (lent)

Figyelt kérdés

A nyáron egy étteremben dolgoztam,ahol a pincér csajokkal jól kijöttem! Az egyik pluszba sminkesnek volt kitanulva,másik meg stylelistnek tanul,hobbi szinten fotózgat! Mondogattam nekik, h én is mennyire szeretném ha készítenének rólam fotókat(mert sokan mondták, h nagyon fotogén vagyok és szép mosolyom is van),csak sajnálok érte annyi pénzt kiadni! Miután eljöttem onnan,volt egy kisebb félreértésem velük, és nem mondanám, h szépen váltunk el. A minap bementünk hozzájuk(3uncsitesómmal), h meglátogatom őket (még se legyek bunkó)... Mielőtt elmentünk volna oda szóltak az egyik unokatesómnak, h nem-e lenne ha lefotóznák őt,meg kisminkelik,úgy mond reklámként!(Plakátokon nem lesz kint azért...) És a stylestnek tanult csaj pedig rám pillantott és egy olyan gúnyos mosolyt ledobott! Persze uncsim majd ki ugrott a bőréből,úgy örült neki,nekem meg majd meg hasadt a szívem,mert ők is jól tudták,mennyire szeretném...:/ Ezzel az önbizalmam értéke,ami már kezdett növekedni(mert sosem volt nagy önbizalmam,de bíztattak/bíztatnak),megint vissza esett,mert bebeszéltem magamnak h biztosan nem tartanak csinosnak stb. A másik unokatesóm látta rajtam,mennyire szomorú lettem,főleg, h az utcán a "felkért" uncsim majdnem sikongatott az örömtől... Valakinek valami tanácsa? :/ Tudom sokak szerint hülyeség ezzel foglalkozni,de engem valamiért megviselt..

19/L


2011. aug. 13. 16:52
 1/10 A kérdező kommentje:
*nem-e lenne kedve ha lefotóznák őt
2011. aug. 13. 16:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy megviselt bakker mégis csak nő vagy!! amugy meg ezt csak azért csinálták, hogy basztassanak, ne menjen már el ezért az önbizalmad!!
2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csak azért csinálták, mert tudták, hogy ezzel felbosszanthatnak. Ne foglalkozz velük!
2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztél velük, nyilván ott rúgnak beléd ahol tudják hogy a legjobban fáj. Ha te lennél a világ szépe, akkor se kérnének fel téged ilyesmire, gondolkodj már :-)
2011. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:))
2011. aug. 13. 16:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!:) Az unokatesóm,akit felkértek erre a feladatra,nagyon szép...de azt gondolom, én sokkal többet adok magamra,csinosabban is felöltözöm;nem úgy öltözöm fel ami épp a kezembe kerül azt felkapom magamra..mégis általában ő a "csinosabb" kettőnk közül,szóval..félek vele elmenni bárhová is :D Tudom kicsit beképzelten hangzott, h "Nem lehetek én a csinosabb,szebb",de így van általában...:)
2011. aug. 13. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem küldessz egy képet?

Itt mindíg Őszinték és elmondják min kellene változtatnod.

Én is gondolkodom,hogy teszek fel képet.

Amúgy ne foglalkozz velük,lehet csak kiszúrásból csinálták.

Vagy tóúl érzékeny vagy és semmi hátsószándékuk nem volt..talán nem volt gúnyos a mosolya.Néha én is félreértelmezem az ilyesmit:)

2011. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem kell az ilyenekkel foglalkozni, de amúgy ha ennyire szeretél ilyen fotósorozatot,akkor kereshetnél valami olcsóbb fotóst..ez növelné az önbizalmad :))
2011. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra! Ezek idióták, csak "bosszút" álltak. Nem érdemes ilyen miatt emészteni magad. :)
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem szépen váltatok el? lehet ott a te hibádból történtek a dolgok és miattad van az egész, ebből adódóan elképzelhető, hogy megérdemelted az egészet.
2011. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!