Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne több önbizalmam?...

Hogy lehetne több önbizalmam? 12/L

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy az akkori "Legjobb" barátnőm 9 évesen folyton sértegetett én meg el is hittem neki://.és azóta az önbizalmam romokban hever és sosem felelek meg magamnak.na meg azthiszem ha van ilyen miatta lettem maximalista:((.

hogyan lehetnék újra önbizalommal teli?(ha hitetgetem magamnak hogy szép vagyok stb.. egyszerűen tudom hogy hazudok)

amúgy vékony vagyok,szóval nem ilyen problémám van.


2011. szept. 19. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress új barátokat és lógj velük =)

néha a barátságot kell feláldozni, hogy legyen önbizalmunk =)

2011. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Fiatal vagy 12-13 éves korban amúgy se nagyon tudjuk elfogadni önmagunkat...persze ezt az egészséges esetre értem...nem azokra akiknek kinőtt valami amit már mellnek lehet mondani, és ezért ők marhanagy nőnek érzik magukat...


Sokszor egy fiú csodálata hozza meg a zönbizalmat, de van hogy a barátok...

2011. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem se nagyon van önbizalmam, de ha elmegyek a fodrászhoz és vágatok egy szép új frizurát, vagy veszek új ruhát amiben csinos vagyok és tetszek magamnak, akkor így jobban érzem magam és az önbizalmam is nő. ;)
2011. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!