Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalmam egyenlő a nullával, csajozni nem tudok normálisan, mert leblokkolok, ahogy egy szép idegen lányt pillantok meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/F
2009. aug. 27. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

szerintem ez aranyos :$ bár azért náha jó ha a pasi kezdeményez dehát nem várhatunk örök idökig :) szovala kérdésre válaszolva elöször is szemezz vele mosolyogj rá és ha viszonozza akkor akár oda ismehetsz ha mégsem jön össze a dolog akkor a csaj lesz olyan jófej és nem küld el a p***ba mert azért nem minden lány ilyen a másik véglet hogy pont egy ilyet fogsz ki akkor viszont meg sem érdemelte volna hogy egy szót is válts vele.

Ha semmiképp sem megy akkor ismerkedj interneten, ott sokkal felszabadultabban beszélgetnek általában.

hát ennyit tudtam remélem azért hasznodra válik ha még szeretnél valamit akkor irj rám:)14/L

2009. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy barátnőt :)
2009. aug. 27. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és milyen korosztályban szeretnél barátnöt?:D
2009. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14-16 esetleg 17 is, mert októberben töltöm be, a kinézet nem számít, a belső számít jobban, ne legyen plázapi.csa, szeresse a hip-hop, rapzenét kb. ennyi
2009. aug. 27. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én bármilyen zenét meghallgatok de most odavagyok a hip-hop-ért ah ez számit valamit amugy 14 vagyok:/ :)
2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha* elírtam
2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A zene annyiban számít, hogy ha metált, hard rockot ilyesmit hallgat el tudom képzelni a személyiségét, és nekem nem kell sátánista barátnő :)
2009. aug. 27. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Ja szerintem az ilyesztő ha egy lány a felismerhetetlenségig(jó hosszú:])átváltozik valami sátánista ördögüzös valakivé :/:S x)

utolsó voltam

2009. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsi ijesztő* x)
2009. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
@21:55: Persze, mert a zene határozza meg az embert. A metálosok sátánisták, akik vért isznak, meg kecskét áldoznak, a hip-hop, meg rap zenét imádók állandóan bedrogozva rázzák a seggüket meg lövöldöznek valamelyik gettó közepén, a diszkós p.csák a nagy f.szt szeretik, de azt is jó mélyen a s.ggükben, míg a komolyzenét kedvelők mind kockaf.szfejek. Nem gondolod, hogy át kellene gondolnod a "zene határozza meg a személyiséget" alapelvedet?
2009. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!