Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányban szenvedek,...

Önbizalomhiányban szenvedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy szép vagyok, mert magas vagyok és csinos, de az arcom, borzalom. 18 éves vagyok, és még sosem volt barátom. Mindig sminkelem magam, mert tudom hogy nem szép az arcom(nagyon kerek és kis toka)

Nem vagyok magabiztos, és annyira zavar.

Más sokkal csúnyább, és több önbizalma van, mint nekem.

Mit tanácsoltok?


2011. aug. 15. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell magaddal barátkoznod..

Akik csúnyábbak , mint te és önbizalmuk is van..na ők megbarátkoztak magukkal ..

Miért nem linkeltél magadról egy képet?:)

19L

2011. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első kérdésem: miért csúnya az arcod?

A maszkhatású smink sem jó annyira. Ha pattis vagy, akkor a smink nem ér semmit, inkább menj el egy kozmetikushoz, aki csinál vele valamit. Ha kariskásak a szemeid, akkor a smink OK. de csak mártékkel. Nem kell 5 féle színt felvinni a szemedre, elég a szempillaspirál meg egy kis púder. Ha pl. nagy az orrod vagy ilyenek azt a smink amúgysem fogja eltakarni szal tökmindegy.


És a lényeg: fogadd el magad! :) Te pont azért vagy tökéletes és szép, mert Te, Te vagy. Nem kell más bőrébe bújnod vagy játszanod magadat. Legyél mindig önmagad, és a szerelem is Rád talál! :)

2011. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azért csúnya az arcom mert kerek és pufi. És nagyon utálom a tokámat, pedig magas és vékony lány vagyok!
2011. aug. 15. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
tegyel fel magadrol egy kepet:) szerintem nem lehetsz annyira csunya:P
2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászhoz , hogy ő mit javasol , mert a haj nagyon alakítja a fej formát kinézésre :)Bevásárló túra!! Fogd a barátnőidet és gó a PLAZA!! Egy üveg pia (de mérsékkel ne legyetek részegek , de ez el is hagyható)Cuki smink,nevetés , és tégy úgy mintha leszarnád a világot h ki mit gondol rólad, és légy önfeledten boldog,gyermeteg.Vegyetek szexi cuccokat!! MOSOLYOGJ!! Akkor a legvonzóbb egy csaj, szerintem !!

Remélem segítettem , várom a fejlődésről a válaszokat

(nekem ez bevált) 13L

2011. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna ki a kérdést :))

nekem is leginkább az arcom nem tetszik..és az önbizalmam egyenlő a 0-val..tényleg valahogy el kéne fogadni magunkat úgy,ahogy vagyunk..én is tudom,hogy jobb lenne :)

talán egy jó haj,pár új ruha segítene


18/L

2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha az arcod csúnya elég gáz. Szerintem le is kéne egy kicsit fogynod. Kezdj el futni, biciklizni heti 3-4x egy-egy órát, és próbálj meg kicsit kevesebbet zabbantani, bár ha az edzést jól csinálod akkor a kevesebb kajálás nem létfontosságú. A lényeg az edzés.
2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Megpróbálok sokat mosolyogni, és leszarni hogy ki mit gondol! :)

Amúgy nem tudok lefogyni, mert vékony lány vagyok, a bordáim is kilátszanak...csak az arcom pufi...:/

2011. aug. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!