Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják zárkózott vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják zárkózott vagyok, mert nem tudok idegenekkel csak úgy elcsevegni. Lehet hogy így van, de csak mert önbizalomhiányban is szenvedek. Ezért akit nálam felsőbbrendűnek tekintek, nem nagyon tudok vele csak úgy elcsevegni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy csak nálam fordul elő...de pl. miről beszélhetnék?...és hogy növelhetném az önbizalmam....? ördögi kör.. 18/l
2009. ápr. 20. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én velem is ez volt . mióta együtt vagyok egy fiúval ,már nem . valahogy mellette nyíltabb lettem.már bárkivel képes ennék beszélgetni :) . pedig vele is az eső néhány (inkább sok) randi kínszenvedés volt , mert rémunalmas lehettem :S
2009. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Basszus :O én is pont igy vagyok vele :S Én már megszoktam ezt a helyzetemet...de nem akarok beletörődni...próbálok azokkal jóban maradni akiket szeretek és akiket nem tartok felsőbbrendünek azokkal meg általába nem foglalkozok.Nekem is pont az a bajom, hogy nem tudok egy most megismert emberrel eldumálgatni, mert nem tudom milyen témát hozhatnék fel, hogy ne nézzen hülyének.Osztálytársaim felével se tudok beszélgetni...és számomra ez nagyon idegesitő :S...És ha valami mondanak rám rögtön csöndes leszek és inkább egésznap nem is szólok senkihez...Talán...lehet pszihológushoz kéne mennünk..vagy nagyon érzékenyek vagyunk...én nem tudom csak írtam, hogy én is igyvagyok vele...:(
2009. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok csak megírom, hogy 15/l vagyok :)
2009. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok beszélgetni, akkor a legegyszerűbb módszer a kérdezés. Mindegy mit, csak kérdezz, a válaszokat meg mondja a másik. És nagyjából ez olyan, mintha beszélgetnétek.Másik módszer: dicsérd meg valamilyét (haját, ruháját), és már ebből is lehet beszélgetést kezdeményezni.
2009. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Énis tök ugyanilyen vagyok...

Bár van amikor eltudok ebszélgetni vkivel, de nagy ritkán.. Általában csak ha illumniált állapotban vagyokXD

bár nemszoktam gyakran piálni, havonta egyszer max. Sőt volt h hónapokig nem ittam.

Na mindegy, lényegtelen, szal énis full ilyen vagyok, és pszicholóűgushoz is járok, de nem tud rajtam segíteni :S

Sztem én ilyen vagyok, és ilyen is maradok..ennyi.

17/L

2009. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vok ... sztem majd kinövitek .. vagy megismertek vkit aki mellett feltudtok szabadulni :) velem is ez történt :) igazából amugy nekem nemis volt okom erre a zárkozottságra szal nem látom magam csúnyának sőt...nem vagyok egoista de télle nem vagyok egy csúnya.. csak valamiért nem mikor pl egy helyes pasi közelében voltam akkor kb a szókincsem az "aha és a ja" szavakig terjedt ki :S.
2009. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom, szeretjük is egymást de én csak vele tudok felszabadultan elbeszélgetni :D meg néhány barátommal, akiket nagyon régóta ismerek.Szerintem ez egy fajta jellem lehet valami gátlásosjellem, ami hozzátartozik az emberhez.A 19:27 vagyok
2009. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok. Azt hittem, hogy kinövöm de nem. Már 30/N vagyok.

Régi barátok vagy kivételes esetben nagyon közvetlen emberekkel tudok "igazán" kapcsolatba lépni.

A helyemet se igazán találom.

Már én is elgondolgodtam, hogy normális-e?

2009. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy külön fajt képezünk :o

Még mindig a 19:27-es xD...

Igen aki felém nyitott vagy közvetlen afelé én is megtudok nyílni :D De akinél érzem, hogy nekem kell beszélgetésbe kezdenem, és témákat felhozni, meg össze vissza faggat és lenéző nah annál már elbizonytalanodok...csöppet...nagyon... :)

De azt se szeretem, ha valaki úgy közvetlen, hogy közbe teljesen értelmetlen és fölösleges dolgokról kell vele beszélgetni...

2009. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!