Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem rá, h atfesthesse...

Hogy szedjem rá, h atfesthessem a hajam?

Figyelt kérdés

sajnos ma befestettettem szőkéről vilagosbarnara a hajam. és nem illik:(

csakhogy anyum aztmondja,h majd tanulsz belőle,igy jartal.

nem lett olyan szörnyü,de igy szokatlan és önbizalmam sincs. par ora alatt meg ez a keves is elmászott...


arra gondoltam,majd szomoru leszek napokig,aztan majd talan belegyezik...

2hetem van suliig és addig valtani szeretnek. anyunak is jobban tetszik a szőke,de mindig azt akarja,h tanuljak a dologbol-.- mikor egyszer csibesarga lett a hajam,akk is titokban festettem hamvasra és arra fogtam,h a hajmosas utan enyhult a sargasag:D

nemtudom mitevo legyek. olyan mintha szigoru lennek ezzel a hajjal. szőkén pedig olyan kis artatlan voltam...

ti hogy szednetek rá ?

tudom,h tönkreteszi a szőke a hajat,de majd idővel valtok,de meg most nem:)

16l


2011. aug. 15. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj még, lehet, hogy megtetszik ez a hajszín is.


Legalább intelligensebbnek nézel ki, nem szőkített buta libának (bocs, de tudod hogy van ilyen sztereotípia).

2011. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hat igen azert is fetettem be barnara,h majd uj suliba ne mindenki szoke buta libanak nezzen. nem vagyok olyan,és olyan gyöngyszőkes szinre gondoltam majd festeni...


jaj,azt majdnem elfelejtettem leirni,h van egy srac,aki tetszik,nagyon jo haverok voltunk egy darabig,mig a tesoja meg en picit itttunk es elmondtam tesojanak,h odavagyok a tesojaert..ő meg mondta,h nyugi sogorno összehozlak titeket:D meg mondta,h szokott rolam beszelni a srac. de ennek a fiunak eleg sok lany baratnője van(nem homar) ,ugyhogy nemtudom... aztmondta tetszek neki,de hat lehet h azert mondta,h nehogy sirjak vagy ilyesmi(akkor meg volt bennem pici alkohol)

és ő nem latta meg a barna hajm. eleg szegyenlős ha szerelmrol van szo,ugyh ő nem kezdemenyezne. ez igy rendben is van,csak ha legközelebb talalkoznank..nemtudom,h tetszenek e neki:(

nem vagyok meg fülig szerelmes bele,de többet erzek baratsagnal....

2011. aug. 15. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:

:)

És gondolod, hogy számítana nála, ha nem szőke vagy?

Hm.. mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, mit szól az új hajszínedhez? :) Esetleg beszélgetés-indítónak se rossz, hiszen ugye rólad kell beszélnie, elmondania a véleményét..

2011. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az a gond,hogy nem talalkozunk sürün...valahogy van olyan erzesem,h talan többet nem talalkozunk,vagy ilyesmi:(

azota nem beszeltem vele,mert sajnos mondogattam neki,h szeretem őt,jobban mint baratot..őis mondta,h szeret,meg minden,mosolygott,nagyon aranyos volt.

nemtudom,h lesz e ebbol valami...


de azert megkerdezhetem,h te mit tennel helyembe,ha nagyon szőket szeretnel?:)

2011. aug. 15. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Így néhány héten belül nem olyan jó újrafesteni, az is kikészíti a hajat. Sajos színezővel (ami kíméletesebb) világosítani nem tudod.


Hát, én hagynám sulikezdésre sötétebben: mondod, új hely, új osztálytársak, új tanárok. Nem tudni, milyen környezet, így biztos nem "skatulyáznak be", tudod, első benyomás... Aztán szépen lassan visszaszőkítheted.

2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, persze, lehet, hogy egyáltalán nem számít ez a suliban, nem tudom, milyen helyre mész :)
2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké,köszi a valaszokat

azthiszem most eggelre mar megbaratkoztam az uj hajszinemmel:)

2011. aug. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!