Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki ha...

Van olyan ismerősötök, aki ha belép valahova, minden tekintet rászegeződik?

Figyelt kérdés
Irigyek vagytok rá?
2011. aug. 16. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan ismerősöm, igen, de nem vagyok rá irigy, mert én ugyanezt magamon is tapasztalom néha, és ezt nem nagyképűségből mondom. Sőt, az ismerősömre büszke is vagyok, mert nagyon jó barátnőm, jó vele megjelenni, inkább ilyen emberekkel járkáljak és töltsem a szabadidőmet, minthogy valami igénytelennel, akitől elhúzódnak az emberek.
2011. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősöm nincs. Viszont én ilyen vagyok.Nem is biztos hogy a külsőm miatt.Inkább a belső kisugárzásom miatt lehet.:)Máshogyan nézem a világot mint a legtöbb ember.
2011. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van és sajna irigy vagyok rá :S
2011. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de egyáltalán nem irigykedek magamra. :)
2011. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt ilyen, még alapsulin. Néha irigyeltem is érte. Viszont egy ideje, úgy kb két éve ugyanezt tapasztalom magamon is. :D
2011. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van de nem vagyok rá irigy,mert tényleg bűnronda szegény,nem is csoda hogy megbámulják :S
2011. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van. De nem - csak - a külseje miatt. És nem vagyok rá irigy. Úgy hívják, Mester Tamás :D

23L

2011. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem szoktak nézni, és eléggé idegesít. Nem tartom magam nagyon szépnek, inkább más a kisugárzásom.

Egyik ismerősömet is szokták nézni, őt azért mert kipakolja mindenét.

2011. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!