Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rövid- vagy a hosszúhajú...

A rövid- vagy a hosszúhajú srácok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha hetero lányok írnának, és életkort is, köszönöm. Illetve milyen arcszőrzet tetsztik Nektek? pl.: pajesz, kecskeszakáll, bajusz, egyéb stb., ezekről mi a véleményetek?
2011. aug. 17. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb hajú srácokat szeretem, párom is megnövesztette miattam a haját. Arcszőrzetből szeretem pl a soul patch-et, a kecskeszakállal sincs gond, ha olyan viseli, akinek tényleg jól áll. Mert sajnos növesztenek olyanok is, akiknél borzalmas. A bajusz viszont szerintem gáz
2011. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hosszúhajú. :D Vállig érő vagy annál hosszabb. :D Az tetszik legjobban. Pici szakáll, ha illik az illetőnek nagyon klassz tud lenni. :D

17/L

2011. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hosszú. Szerintem stílusbeli kérdés. Hosszú haj szerintem leginkább a rock/metál zenét hallgatóknak jön majd be. Számomra a rövid hajú pasi olyan üres, semmilyen. 19/l
2011. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

félhosszú haj ( kb 20 cm-es)

ha barna hajú,barna szemű..szóval ilyen mediterrán típusú :) akkor lehet egy kis borosta

ha szőkés, akkor semmi


18/L

2011. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a félhosszú haj tetszik leginkább :)
2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem a rövid,esetleg kopasz fiúk tetszenek

szakáll,bajusz ne legyen

2011. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ez egy hülye kérdés....nem igazán az számít mi van a fejeden,hanem benne mi van....én tar kopasz vagyok,most mégis egy olyan lánnyal vagyok aki az első perctől azt mondta,hogy csakis hajasbaba pasik...mégis 4éve együtt élünk...szóval az a lényeg mennyire vagy pasi,nem az milyen a hajad vagy szakállad....egyéniség légy...de divatmajom....
2011. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

hosszú :P

de nem az ilyen :O


[link]


hanem az ilyen ^^


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában a rövid, de kinek mi áll jól... A páromnak csak a rövid tüsi áll jól. Tegnap viszont láttam egy iszonyatosan jóképű srácot hullámos vállig érő hajjal. Telitalálat volt a frizurája, nagyon jól állt neki. Olyan latinos volt. :)

25N

2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem a rövid tetszik. és az amikor így felvan zselézve ílyen tüsisre :DD és fekete vagy barna színű

pajesz kecskeszakáll,bajusz egyéb... AZ NE LEGYEN :DDDDD

2011. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!