Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lefényképeznek, miért van...

Ha lefényképeznek, miért van az hogy az egyik képen nagyon szép vagyok, egy másikon meg csúnya. Akkor honnan tudjam el dönteni melyik vagyok élőben?

Figyelt kérdés
Általában mikor otthon vagyok és testvéreim fényképeznek akkor nagyon szép képek készülnek rólam.De ha társaságban vagyok olyan ronda és hülye fejem lesz még én is megijedek magamtól.:D De akkor melyik vagyok élőben?A ronda vagy a szép?Most komolyan nagyon nagy az eltérés.A többi ismerősöm meg ugyan úgy néz ki minden képen.Esetleg meg lehetne tanulni hogy én is minden képen kb. ugyan úgy nézzek ki?
2011. aug. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nézzél már tükörbe ember.
2011. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez függ attól is h éppen hált hajad akkor;belelógott a szemedbe,fel volt tűzve,oldalra volt fésülve,be volt fonva,stb

vagy a smink is sokat változtat;ha pl ki volt húzva a szemed,úgy ugye tök másnak nézel ki,ha kicsit vastagabban volt kihúzva a szemed,akkor nagyobbnak tűnik és ezáltal megváltozik az egész arc formád optikailag

ilyen kis apróságokon múlik 1 kép :)

2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy állt*
2011. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is pontosan így vagyok, a választ sajnos nem tudom :S
2011. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele, nem vagyok valami fotogén szóval nekem elég fontos,hogy jó legyen a fényviszony meg ilyesmi :)..szerintem amúgy biztosan szebb vagy élőben,mint bármelyik képen
2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ó köszi,remélem én is hogy szebb vagyok:D
2011. aug. 18. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam az van hogy mikor a nővérem készít rólam véletlenszerű fotókat,mindig csinos,helyes arcom van rajtuk,tipikus profilképek :D mikor szólnak hogy fotózás lesz és "beállok",szörnyen festek. ez van,mindenkiről készülnek előnytelen és előnyös képek is :D
2011. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!