Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kissé duci vagyok,167 cm és...

Kissé duci vagyok,167 cm és 62 kg. Nem rég 56 kg voltam, csak teljesen kikészültem és visszahíztam. Hogy tudnék vissza, vagy még jobb, még többet fogyni? 14/L

Figyelt kérdés
A testem már teljesen fejlett, nem fog már tovább alakulni, korán értem meg. A magasságomat 10 éves korom óta tartom, más meg amúgy sem változna rajtam. Rengeteget kell tanulnom, és nálunk a hatalmas étvágy családi örökség. Ennek köszönhetően hiába étkezek egészségesen, sovány nem vagyok, mert abból viszont eleget eszem.. A másik hibám, hogy lusta vagyok. Gyógyszereket nem szeretnék szedni. Milyen tippeket tudtok adni?
2010. máj. 16. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
22,2 BMI-d... teljesen normális a súlyod, ne legyél anorexiás :S
2010. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen idősen ne kezdj fogyókúrába, nem egészséges. Az 56 kg, ha tényleg teljesen fejlett vagy, pont ideális ehhez a magassághoz.

Próbálj meg valami olyan sportot keresni, amit szeretsz, szívesen csinálod. Pl. lehet biciklizni, úszni, futni, bármilyen labdajáték, röpi esetleg?

Gyógyszert nehogy szedj, ebben igazad van. Viszont megpróbálhatsz kicsit változtatni az étrendeden, mondjuk csoki helyett gyümölcsöt egyél, az is édes.

Szóval én a sportot javaslom. Írod, sokat kell tanulnod, de mindjárt itt az év vége, és különben is, a mozgás felpezsdít, és jobban tudsz koncentrálni.

Sok szerencsét!

2010. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
17:02-es vagyok: Ezt lefelejtettem: Egyébként nem hiszem, hogy 62 kg-mal duci lennél, ez is teljesen normális testsúly.
2010. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Sportolj, az sokat segít. Még tanulás mellett is belefér egy kis mozgás. Hidd el, hogy még véltozni, nőiesedni fogsz, a végső alakját egy nő kb. 18 éves korában éri el.


A súlyod miatt ne aggódj; én nyolcadikos koromban (3 éve) 96(!!!) kg voltam, (173 cm magas vagyok), most pedig 76 kg vagyok. (Jah, és ez a fajta családi adottság nálam is megvan, hogy még a levegőtől is képes vagyok hízni.:))

2010. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!