Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna vagy kék szem?

Barna vagy kék szem?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek jobban? Ha csak eközül a kettő közül kell választani. És kérlek legyetek őszinték, tehát ha kék szemed van, választhatod a barnát, és fordítva. Tehát írjátok oda a szemszíneteket is. Nekem sötétbarna szemem van, de mindigis kékről álmodtam.
2011. aug. 20. 12:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%

a barátomat elképzelve barna szemmel, nem is lenne helyes


oltári máshogy hat egy kék szem, mint egy sötétebb.

feldobja a tekintetet, a külsőt.

főleg ha nem hyporeklám(fehérbőr-brad pitt) maga a viselője

2011. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
12:53as vagyok, és kék szemű. mégis a barnát tartom vonzóbbnak; érdekes :) de annyira nem lehet általánosítani, istenem! kinek a pap, kinek a papné. Jessica Albának barna szeme van, mégsem mondható átlagosnak, sőt! a világ egyik legszebb nőjének tartják. De ott van pl. Jenifer Aniston. Picike, kék szemei vannak, mégis hihetetlenül vonzó nő. Butaság azon agyalni, hogy kinek mi az esete. Embere válogatja!
2011. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
barna szemem van, és nekem a zöld tetszik. Anyukámnak zöld szeme van, de sajnos apukámét örököltem.
2011. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

A kettő közül inkább a kék tetszik. Lányokon a kék tetszik, fiúkon csak a barna, néha a zöld. De nekem a legjobban a kékeszöld tetszik. Nekem is kékeszöld a szemem és néha váltogatja a színét.


19/L

2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

barnából mély,őzikeszemek nagyon szépek szerintem,a kék pedig körülötte kontúrvonallal tetszik:)

nekem zöldeskékes szemem van,inkább kék,de sokan nem tudják eldönteni ez most zöld vagy kék....nekem is van sötétkék kontúr körülötte,az tetszik az enyémbe,de lehetne kékebb,vagy mélybarna,mert azok a legszebbek szerintem*-*

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
44%

kék, mert különleges és gyönyörű, mindenkinek barna van!

nekem zöld szemem van :)

2011. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

A barnát már én is unom, de azért a kék is elég gyakori.

Miért mindig a legjobbat hagyjátok ki a buliból? Nekem a zöld tetszik a legjobban, mindigis az tetszett, mert az tényleg különleges. De ha már a kettő közül kell választani, inkább kék, az mégis szebb.

Az én szemem meg... pfft... nagyon vegyes. A pupillám mentén világosbarna, aztán narancs, utána zöld, sötétszürke kontúrral a végén. Sőt, még jópár kék csíkot is véltem felfedezni benne, szóval tényleg durván kevert.:D De leginkább a zöldre hasonlít.

2011. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
zöld! :) az a legszebb. de a nagy barna szemek annyira szépek tudnak lenni. meg van gyönyörű kék szem is. szerintem minden szemszín szép, inkább az árnyalatot kéne nézni! például zöldből ez a barnászöld szerintem unalmas, de a sötétzöld (olyan falevél színű) nagyon szép tud lenni. a barna lehet hogy sokak szerint átlagos, de a nagy sötétbarna szemek gyönyörűek, kifejezőek! és a kék szem szerintem sokszor nagyon átlagos, mivel a legtöbb kékszemű embernek ilyen szürkéskék színű a szeme, és az unalmas. de a tiszta égkék az gyönyörű. tehát leginkább az árnyalattól függ, hogy szép- e a szem.
2011. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon világos kék szemem van, de barnát akartam régebben, mostmár megszerettették velem a szememet. Fiún is barnát szerettem, de mostani páromnak kékes a szeme, és nálla ez tetszik:) Szóval én kék-re szavazok.
2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A kék is nagyon gyakori,körülöttem szinte mindenkinek az van...nekem barna,de szerintem a zöld a legszebb :D
2011. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!