Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna vagy kék szem?

Barna vagy kék szem?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek jobban? Ha csak eközül a kettő közül kell választani. És kérlek legyetek őszinték, tehát ha kék szemed van, választhatod a barnát, és fordítva. Tehát írjátok oda a szemszíneteket is. Nekem sötétbarna szemem van, de mindigis kékről álmodtam.
2011. aug. 20. 12:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Kiskoromban mindig kék szemet akartam (és hozzá szőke hajat :D), mert hogy az olyan gyönyörű. Aztán elfogadtam a sajátomat, és rájöttem, hogy a barna is tud szép lenni. Mindkettőből vannak gyönyörű árnyalatok, kékből pl. most már a sötétebbek tetszenek, barnából is a sötétbarna a legszebb szerintem (nekem olyan középbarna sajna), a világos szem nekem nem tetszik. Ja és a nagy szemek a kedvenceim, főleg a kisgyerekek aranyosak hatalmas szemmel.
2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kék szem sosem tetszett.Az én szemem barna és a barna tetszik,de nem azért mert nekem is az van,régen zöldet akartam,de aztán rájöttem,hogy a barna a legszebb.
2011. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
kék...
2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
KÉK,SZÜRKE!
2011. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
13%

Nekem mindkettö szép, bár a barna egy kicsit uncsi szerintem, de a véleményem nagyon gyorsan változik, szóval az biztos hogy a kéket egy kicsit jobban szeretem xD és nem azért mert nekem is olyan van,(kékes-szürke) hanem mert a kék egy élenk szín. Plusz akit láttam barna szemüt inkább sötét színü volt és az összeolvad a pupillájával, de amúgy meg szép. :D Aminek meg világos barna volt annak meg, hát nem volt valami szép xD De az nem jelenti azt hogy mindegyik világosbarna szemüjé olyan, mert az egyik világos kék árnyalat se valami szép xD

Nekem az én szemem jó ahogy van de azért egy zöldesnek is örülnék :)

2012. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Nekem nagyon sötétbarna a szemem, de mindig is zöldet akartam. Páromnak kék szeme van, szép világos kék, és nekem az tetszik. Egyébként a kék szem vérfertőzéssel jött létre, így hallottam. Igazi szép zöld szeműek pedig nagyon kevesen vannak, mindössze 2%-a az emberiségnek. Eredetileg mindenkinek barna szeműnek kéne lennie, mert tudósok állapították meg, hogy az őseinknek kivétel nélkül barna szemük volt, a többi szín árnyalat pedig genetikai mutáció alapján jött létre.
2012. ápr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Egyiksem. Egyértelműen a zöld a legszebb. Nekünk a mamám kivételével mindenkinek zöld vagy kék a szeme és mivel az ő génjeit örököltük, a tesómnak és nekem is sötétbarna szemünk lett, amit szeretek mert sokan mondaják hogy szép őzike szemeim vannak, de mindig is zöldet akartam, mint édesanyámé mert az egyszerűen gyönyörű. A kék szeműek számomra nagyon taszítóak, bár érdekes, mert a legjobb barátnőm is kékszemű. 17/L
2012. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%
a kék és a zöld a legszebb! a nekem világoskék szemem van, bár nem tetszik különösebben. szal ha már kék akkor a sötétebb tengerkék a legszebb. barátomé olyan, nagyon tetszik:)a barna egyáltalán nem tetszik, olyan üressé teszi a tekintetet..a világosbarna nagyon nem szép, bár a nagyon sötétbarna van akinek jól áll!
2012. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
nekem is nagy barna szemem van :) egyébként nekem is a barna szem a gyengém! :$ :) de a kék is tud szép lenni szerintem de nekem csak az a bounty kék szem :D a kevert színű szemek nekem nem tetszenek annyira:/ :)
2013. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Nekem kiskorom óta mondják hogy milyen gyönyörű kék szemem van, de szerintem csak azért tetszhet jobban az embereknek mert különleges. Szerintem nem számít, bár én mindíg barnát szerettem volna :D mindenkinek az kell ami nincs!
2015. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!