Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írnátok egy-két bíztató szót?

Írnátok egy-két bíztató szót?

Figyelt kérdés

Szóval. Az a helyzet, hogy nagyon rossz nyaram volt és ez rányomta a bélyegét a hangulatomra is. Rossz dolgok történtek velem, és csak hogy ne legyen egy kicsit jobb kedvem, az önbizalmam is csökkent. Nem tudom, mi lehet velem a gond. Soha nem láttam még magam ilyen szemmel, mindig csak reálisan. Most viszont, ki vagyok akadva. Az arcomat, ami egyébként (mindenféle nagyképűség nélkül) szép, elcsúfítják a pattanások és a kis piros ragyák. Nem kóros a dolog, ám azért vannak bőven, de olyan helyeken is, mint a szám széle, az orrom alatt, stb. Egyszerűen undórítónak találom. Másokon észre se veszem általában, de tudjátok, hogy van ez! Magamon minden ilyesmit igen. Igazából nem is csak ez a gond. Sok ilyen kis csúfságot sorolhatnék fel. A legelszomorítóbb számomra mégis az irigység. Ez az egész negatív gondolkodásmód kihozza belőlem az irigységet, pedig én aztán nem vagyok egy irigy ember. Mégis annyira irigylem a barátnőimet vagy a többi lányt! Gyönyörű az arcuk, magabiztosak, futkorásznak utánuk a fiúk, bezzeg utánam meg sem fordulnak.

Tudom, ez most nagyon bosszantóan hangozhat, én is mérges vagyok magamra! Ezért kérlek, írjatok nekem bíztató szavakat, vagy akármi, csak verjétek ki belőlem ezt a sok-sok pesszimizmust!

Előre is köszönöm!


2011. aug. 20. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pattanás--> kozmetikus!

Pesszimizmus--> csokoládé!

Csokoládé--> pattanás, de mint már említettem-->kozmetikus!

Barátnőid--> ne aggódj pár hónap, év és őket is utolérik ezek a "drágaságok"!

Fiúk--> utánad miért nem futkorásznak? --> keresd meg a probléma forrását és javíts rajta!


Remélem segítettem:D 15L

2011. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

- Hajrá!

- Lesz ez még így se!

- Nem esehet örökké!

- Jön még a Jingre Jang!

- :-), ;-), :-D, :)

2011. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
nem
2011. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Zineryt jó pattanásokra nekem is használt anno serdülőkorba)
2011. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és remélem igazatok van. :)

Amúgy az arcomra már rengeteg dolgot kipróbáltam, fiú ügyben pedig nem tudom, hol lehet a hiba... Szóval normálisnak vélem magam ( :D ), nem vagyok kis éretlen leányzó, nyitott vagyok, és hasonlók. Persze bennem kell lennie a hibának, de azon vagyok, hogy rájöjjek! :)

És várom még a kedves szavakat! :)

2011. aug. 20. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha negatívan szemléled magad, akkor tényleg sokkal több negatívat fogsz bevonzani.

Mi a teendőd? Próbáld meg elfogadni magad, olyannak amilyen vagy. Fogadd el, hogy most van pár pattanásod, de ami a lényeg, a kisugárzás. Ha elfogadod magad, jobb lesz a kisugárzásod, a fiúk bomlani fognak utánad :)

A barátnőidet meg ne irigyeld, hanem a saját jó külső, és belső tulajdonságaid legyenek a szemed előtt.

Meglátod, amint elfogadod magad olyannak amilyen vagy, minden rendben lesz :)

Remélem tudtam segíteni!

2011. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

21:57

Te biztos maga a tökéletesség lehetsz! :)

2011. aug. 20. 22:02
 8/16 A kérdező kommentje:

És bocsánat, a leírásban tényleg félre pötyögtem!

*undorító

2011. aug. 20. 22:12
 9/16 anonim ***** válasza:
lehet ott a hiba fiú ügybe,h lenézed magad
2011. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges... :/
2011. aug. 20. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!