Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan akléta vagy topp...

Van olyan akléta vagy topp amit nagyon kivágott felsők alá is fel lehet venni és nem hosszú? Szóval olyasmi mint egy melltartó?

Figyelt kérdés
Sokakon lehet látni télen hogy ilyen topszerű aklétát (vagy nem tudom hogy hívják) vesznek fel nagyon kivágott felsőhöz. Ilyenből ilyen "nyáriasított" verzió nincs? Lehet hülyézni de nekem nyári ruhák alá is jó lenne és azért nem akarnék belesülni:D Meg szerintem hasznos is lenne de még nem nagyon láttam sehol de attól még lehet:D
2011. máj. 18. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
sportmelltartó?
2011. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A C&A-ban láttam olyat, ami olyan mint a csőtop, de rövidbe, csak "cici csőtop". 2 db volt összecsomagolva és talán 2000-2500 körül volt az ára. Nagyon rugalmas anyagból volt, méretezés nélkül.Persze ha jól értettem mire gondolsz :)
2011. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen topszerű sportmelltartó pl jó lehet, ha nagyon kivágott a felsőm, suliba így szoktam felvenni, hogy aláveszem. Nem látszik kívülről, hogy sportmelltartó. OFF: a 'cici csőtop' kifejezés nagyon találó arra a ruhadarabra:D
2011. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de az aTléta.
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harisnyadiszkonton is van valami ilyesmi, ilyen nagyon pici, de annyira rugalmas, el sem hittem, hogy felmegy egy felnőtt emberi testre, de felmegy, és simán. De ez inkább melltartó, mint top.
2011. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én sportolok, nekem nagyon sok ilyenem van. Rengeteg helyen be lehet szerezni. Kínaikban, az Intimissimiben, C&A-ban, vásárokban, neten stb.
2011. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valami olyasmire gondoltam mint a sportmelltartó de mégse. Amúgy atléta:D (csak mikor kiírtam a kérdést már elég fáradt voltam hozzá hogy észrevegyem, köszönöm a javítást)
2011. máj. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!