Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a fogszabályzó?

Ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Sőt. Kb 1 év és szép egyenes fogsor. Hidd el, mindenképpeen megéri azt a rövid időt, hogy helyrehozza valaki a "mosolyát".
2009. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A lófog a ciki.
2009. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem cink nekem is van és 1 hét és leveszik :):D:D

és az alatt az 1 év alatt semmi cinkem nem volt sőt mondenki mondta milyen szépen lesznek fogaim :)

2009. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem ciki. Én már megbántam, hogy nem csináltattam meg pár éve, akkor ugyanis még féláron meglett volna. Ha kibírom akkor, hogy két hétig max cikiznek miatta, akkor most nem lenne csálé fogsorom és nem érezném kellemetlenül miatta magam.
2009. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, csak nagyon vigyázz kinél csináltatod. Én jó pár éve éjszakai fogszbályzót kaptam és teljesen tönkretette 1 év alatt a fogsorom. Csúnyább lett, mint volt... és műfogat kell csináltatnom 2 fog helyett!!

Ha nappali fogszabályzót szeretnél csináltatni, inkább választ azt amit a fogaid mögé ragasztanak és akkor nem látja senki... bár nem tudom ezeknek az árát.

2009. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ez miatt ne is aggódj! Nekem 2 évig volt és soha senki sem cikizett... És gondolj bele utána milyen szép lesz a mosolyod..Nem bántam meg 1 pillanatra sem
2009. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem az ;) nekem alul-felül volt 1 évig, és ugyanúgy nevettem, mosolyogtam, senki nem szólt be:) viszont egyik osztálytársamnak is volt csak ő ki sem nyitotta a száját, na őt cikizték érte :S
2009. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem. nekem 2 évig volt felül és most alul. Ha azt veszed (annyi idős vagy) a délelőtt járás igazolt lógás a suliból ;)
2009. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem sem cinkes:D Én 17 vagyok és most fogják felrakni felülre...Én úgy vagyok vele,mintha szemüveget kéne hordanom..Tudni kell viselni:D Én am is egy elég vidám,pörgős természet vagyok,szal pont bele illik a képbe:D Fogd fel úgy, hogy legalább mindig lesz egy állandó kiegészítőd:D
2009. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!