Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk zavar titeket ha valaki...

Fiúk zavar titeket ha valaki nem természetes azaz plasztikáztatott?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mondjatok már egy nevet aki szerintetek túlzásba vitte azaz nem szép.
2011. aug. 22. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, éppen csak rá sem nézek.


A fenti okból kifolyólag nevet nem tudok mondani. :)

2011. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. nekem pl van egy lány ismerősöm, akinek autóbalesete volt, összezúzta az arcát, és emiatt több beavatkozást is végre kellett hajtani az arcán. ez nem zavar.

de aki p*csaságból fekszik kés alá, azt nem bírom megérteni, és el is ítélem. sok embernek kell elcsúfított arccal élnie talán hónapokig, mert rengeteg ember veszi igénybe a plasztikai műtétet ok nélkül

2011. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14:54 véleményét osztom. Mondjak egy példát? Jocelyn Wildenstein.:D
2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ mennyire plasztikázott. Ha pl. nagyon pici mellekkel született vagy lóg neki, akkor nem zavar, hogy meg van csináltatva a melle. Persze normális kereteken belül és nem 2 görögdinnye van a helyén.

Esetleg valakinek nagyon görbe, kampós orra volt és megcsináltatta egyenesre, az sem zavarna.

Ugyanez elálló füllel.


De amikor valaki pamela andersonos melleket visel, michael jackson-os az orra a sok plasztikától az már undorító. Ja és a kedvencem a virsli száj.


Akik túlzásba vitték: pl. kelemen anna, voksán virág, heidi montag

2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A 15:14-essel nagyjából egyezik a véleményem. Azt tenném hozzá, hogy szerintem a legundorítóbb a szájfeltöltés, ami még egy relatíve "normális" lánynak is olyan agyatlan, szopósk*rva küllemet varázsol, hogy az már gusztustalan...
2011. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem aki nincs valaki valamilyen testrészével megelégedve az feküdjön kés alá ez nem zavar viszont az zavar hogy egyes emberek torzultan jönnek ki és meg sem ismerni de példáúl nekem tetszett heidi montag és voksán virág is de most még jobban bejönnek viszont a kelemen anna meg pamela undormányok lettek!!
2011. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!