Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Figyelt kérdés
már lett itthon átszúrva de most magamnak csinálom azt szeretném megkérdezni hogy nehéz átszúrni a tűt? egyébként fertőtlenítem a dolgokat azzal nem lesz baj (múltkor legalábbis ne volt) meg kenem majd rendesen egy kenőccsel meg minden de ha elfertőződne vagy begyulladna akkor azzal amúgy kellene csinálni? és ha van jó tipp hogy hogy csináljam írjátok le! Köszi (:
2011. aug. 22. 22:06
1 2 3
 1/21 szamóca.. ***** válasza:

nem nehéz.

ne kenj rá kenőcsöt, scak tartsd tisztán.

zsepivel könnyebben rá tudsz fogni.

2011. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én lefertőtlenítettem aztán jégkockával lehűtöttem. Nagyjából semmit nem éreztem utána, aztán gyorsan még egyszer lefertőtleníteni. És átszúrni. Ne állj meg közbe annál jobb minél hamarabb.


17/L

2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
En anno jegkockaval lejegeltem,hogy ne erezzem a fajdalmat. De nehez volt a folbevalot a szuras utan belerakni. Az nyagyon fajt...
2011. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem az előzőt anya szúrta át előtte 10 percig jégzselét tartottam a fülemen,aztán lefújtuk és átszúrta.Bennehagyta a tűt úgy 3 percig aztán kihúzta,de a gyógyfülbevaló nem ment át rajta (az fájt ahogy próbálkozott) ezért egy kis vékonyat raktunk bele amit sokat mozgattam és másnap beletettem a gyógyfülbevalót.Egyébként a fülbevalót is ilyen tetrán szemkenőccsel kentük be meg a fülemet is reggel,este.Akkor ne kenjem vele? mert anya azt mondta attól gyorsabban "gyógyul" vagyis nem fáj sokáig.Köszi az eddigi válaszokat! (:
2011. aug. 22. 22:45
 5/21 monster under yo bed ***** válasza:
ha jegeled, akkor jobban vérezhet...
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A vér nem zavar,majd letakarítom (meg múltkor nem volt vészes (:) csak az a lényeg ne fájjon mert ha elsőre nem sikerül kell hogy legyen lelki erőm másodszor átszúrni..és ha nem fáj akkor bátrabb leszek :D egyébként köszi erre is készülök (:
2011. aug. 22. 23:09
 7/21 szamóca.. ***** válasza:

kenőcsöt hanyagold, beleülhet és gyulladást okozhat.

egyébként meg vegyél injekcióstűt vagy infúziósat, azzal szúrd át, és a tű lyukába tedd bele a fülbevalót ( az injekcióshoz nagyon vékony fülbevaló jó csak) és azzal együtt húzd vissza, akkor nem kell a füled széterőszakolni simán belemegy.

2011. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy van aki alapból a fülbevalóval szúrja át és úgy nincs gond a betuszkolással,meg nem kell kicserélnem sem.Elég vastag ez a gyógyfülbevaló,de hegyes a vége,szerintetek ezzel csináljam?
2011. aug. 22. 23:14
 9/21 szamóca.. ***** válasza:
szerintem vegyél branüllt és akkor sincs gondod vele. az mégiscsak élesebb, főleg ha félsz a fájdalomtól
2011. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi (: de a fájdalom...jöjjön de még ma most szeretném megcsinálni. Már csak az a kérdés a fülbevalóval vagy tűvel?


egyébként annyira nem vészes az sem amikor a fülbevalót beleteszem utána most azon gondolkozok hogy a fülbevaló nem akad-e el benne? :D

2011. aug. 22. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!